یک عنوان چند نفره آنلاین Resident Evil در حال توسعه می‌باشد

26 دی 1399 - 12:25
Resident Evil

به نظر می‌رسد کپ‌کام (Capcom) قصد دارد یک بازی جدید که ظاهرا یک عنوان چندنفره آنلاین Resident Evil می‌باشد را برای سالگرد بیست و پنج سالگی سری منتشر کند.

این عنوان نامشخص برای بیست و پنجمین سالگرد انتشار سری Resident Evil برنامه ریزی شده و در ماه مارس سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر خواهد شد، با این‌حال مشخص نیست که آیا این عنوان ارتباطی با Resident Evil Village خواهد داشت یا خیر. شما این فرصت را دارید که در تست بتای بازی شرکت کنید، پروژه تست این عنوان از تاریخ ۲۷ الی ۳۱ ژانویه (۸ الی ۱۲ بهمن) در ساعات مشخص شده‌ای برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان انجام خواهدشد. لازم به ذکر است که دارندگان کنسول‌های نسل نهم نیز می‌توانند در این تست بتا شرکت کنند اما ظاهرا هیچ بهینه‌سازی‌ برای کنسول‌های نسل نهم در نظر گرفته نشده است. همچنین کاربران Resident Evil Ambassador از شانس بیشتری برای شرکت در این تست بتا برخوردار خواهند بود؛ برای مثال افرادی که دارای سطح نقره‌ای، دو برابر و سطح پلاتین ده برابر شانس بیشتری برای شرکت در این تست بتا خواهند داشت.

ثبت نام برای شرکت تست بتای این عنوان نامشخص تا ۲۵ ژانویه ادامه خواهد، همچنین با توجه به در پیش بودن رویداد Resident Evil Showcase در تاریخ ۲۱ ژانویه (پنج شنبه ۲ بهمن) انتظار می‌رود اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر شود، با این‌حال با توجه به تمرکز این عنوان برای کنسول‌های نسل هشتمی بعید است که بازی ارتباط خاصی با Resident Evil Village که تمرکز آن بر روی کنسول های نسل نهم است داشته باشد.

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • ShinjiMikami گفت:

    بنظر بنده ارتباطی بین این دو نسخه وجود نداره.
    فقط منتظرم تو مراسم revelation 3 رو نشون بدن و هم چنین با نشون دادن تریلر و گیم پلی جدید از ویلیج اطلاعاتی از آن، پیش بینی ها و لیک ها غلط از آب دربیان. ایول ۴ شاهکار بوده و خواهد بود و ساختن ریمیک یا نساختن ریمیک چنان واسم مهم نیست چون قبلا ۸۷ بار تجربه کردم و داستان و تک تک جزئیاتشو میفهمم ولی اگه ساخته بشه چه بهتر.

    • من بیشتر منتظرم ببینم ریمیک۴چیکارمیکنه تا رولیشن۳٫ چونکه داره یکی ازبرترین بازی تاریخ ریمیک میکنه

  • نکنه ‌کپکام هم میخواد بتل رویال بده 😥 :pissedoff: حالمون رو بهم زدید یعنی چی همش دارن بتل رویال میدن بابا دست بر دارید همین h1z1 و fortnite و PUBG و COD WARZONE برای ما بسه