اطلاعاتی در مورد جدیدترین به‌روزرسان بازی Borderlands 3 منتشر شد

26 دی 1399 - 11:50

به تازگی استودیوی گیرباکس سافتور (Gearbox Software) اطلاعات کاملی در مورد جدیدترین به‌روزرسان بازی Borderlands 3 منتشر کرده است. این به‌روزرسان هم‌اکنون برای تمامی پلتفرم‌ها در دسترس قرار دارد و علاوه بر تغییراتی در گیم‌پلی و کیفیت بازی، یک رویداد کوچک تحت عنوان Supercharged Crystals را هم برای بازی‌بازان فراهم خواهد کرد.

در رویداد Supercharged Crystals، تمامی کریستال‌هایی که به ازای از بین بردن Guardian Breach در یکی از مراحل اختیاری پایان بازی کسب می‌شوند، قدرت خود را به مرور زمان و یا عدم شارژ مجدد از دست نخواهند داد. به طور معمول این کریستال‌ها هنگامی که کسی آن‌ها را شارژ نکند، از بین می‌روند و اگر شارژ آن‌ها کاملا خالی شود و شما موفق به جلوگیری از این موضوع نشوید، مجبور هستید از آخرین ذخیره‌ی خود مجددا به تجربه‌ی یکی از ماموریت‌های اختیاری پایان Borderlands 3 بپردازید.

با توجه به موارد ذکر شده، در واقع رویداد Supercharged Crystals به شما کمک خواهد کرد ماموریت اختیاری Takedown of the Guardian Breach را راحت‌تر به پایان رسانید. این رویداد کوچک که محدودیت زمانی دارد و تا یک هفته‌ی دیگر به اتمام می‌سد، می‌تواند به بازی‌بازانی که نتوانسته بودند به علت تمام شدن شارژ کریستال‌های خود مرحله‌ی Takedown of the Guardian Breach را به اتمام رسانند، کمک فراوانی کند.

طبق اعلام استودیوی گیرباکس سافتور، جدیدترین به‌روزرسان بازی Borderlands 3 علاوه بر افزودن رویداد کوچک و محدود Supercharged Crystals، چندین تغییر و ارتقای کیفی در بخش فنی و گیم‌پلی بازی خواهد داشت. اولین تغییر مربوط به بخش Techspert Operative Class Mod می‌شود که در آن مدت زمان بازگشت قابلیت استفاده‌ی مجدد و مدت زمان فعال بودن SNTNL از ۱۵ تا ۳۵ درصد افزایش خواهد یافت. همچنین اسلحه‌ی .D.N.A تغییراتی اساسی شامل افزایش مواردی به مانند قدرت گلوله، حجم خشاب، سرعت تیراندازی، سرعت پرتاب و کاهش مدت زمان تعویض خشاب خواهد داشت.

علاوه بر این موارد، سه اسلحه‌ی Ripper ،SF Force و Malak’s Bane شامل افزایش قدرت گلوله خواهند شد تا این اقدامات به تعادل بیشتر گیم‌پلی کمک فراوانی نمایند. بازی Borderlands 3 هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. در پایان شما می‌توانید نقد و بررسی این اثر را در این نشانی مشاهده نمایید.

برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • چند ساله که از این بازی داره پشتیبانی میشه ؟؟؟؟؟ فکر کنم خیلی سال گذشته بابا خب ل.ا.م.ص.ب خب چهارشنبه رو درست کن تو هم داری ازش شیردوشی میکنی 😐 😐

    • چهارشو درست کن

    • عزیزم حدود یک ساله 😐

    • griffith گفت:

      dada 2019 omade khili vaght ni