بازی Avatar همچنان توسط مسیو اینترتینمنت در دست توسعه قرار دارد

26 دی 1399 - 00:39

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) به تازگی اعلام کرده است که بازی Avatar همچنان تحت نظر استودیوی مسیو اینترتینمنت (Massive Entertainment) در دست توسعه قرار دارد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

دو روز قبل، شرکت یوبی‌سافت به صورت رسمی اعلام کرد که یک بازی جدید داستان محور و جهان باز از مجموعه‌ی Star Wars با همکاری استودیوی مسیو اینترتینمت و شرکت لوکاس‌فیلم گیمز (LucasFilm Games) ساخته خواهد شد. استودیوی مسیو اینترتیمنت علاوه بر این پروژه، بر روی بازی Avatar نیز کار می‌کند. به نظر می‌رسد با وجود معرفی Star Wars جدید، هیچ‌گونه خللی در روند توسعه‌ی Avatar ایجاد نمی‌شود و این بازی مراحل توسعه‌ی خود را طی خواهد کرد.

آقای دیوید پولفت (David Polfeldt)، مدیر استودیوی مسیو اینترتینمنت، در مصاحبه‌ی اخیر خود در خصوص دو بازی Avatar و Star Wars صحبت کرد. در حالی که وی به طور مستقیم به وضعیت روند توسعه‌ی بازی Avatar اشاره‌ای نداشت ، اما اذعان کرد که استودیوی مسیو بر روی توسعه‌ی این بازی و Star Wars جدید به طور یکسان تمرکز کرده است.

در حال حاضر جزئیاتی در مورد چگونگی برنامه‌ریزی مسیو اینترتینمت برای زمان عرضه‌ی این دو بازی ارائه نشده است. استودیوی مسیو اینترتینمنت تاکنون سابقه‌ی توسعه‌ی شماره‌های اول و دوم بازی The Division را در کارنامه‌ی خود دارد. البته این استودیو هنوز بر روی محتوای پس از انتشار The Division 2 نیز کار می‌کند.

صرف نظر از نحوه‌ی توسعه‌ی بازی‌های Avatar و Star Wars، فعلاً اطلاعاتی زیادی از این دو پروژه منتشر نشده‌اند. مدتی پیش اعلام شد که انتشار بازی Avatar به سال ۲۰۲۲ میلادی موکول شده است.

پروژه‌ی Avatar ابتدا در سال ۲۰۱۷ میلادی معرفی شد و این بازی با همکاری مسیو اینترتینمت و استودیوی فیلم‌سازی لایت‌استورم اینترتینمنت (Lightstorm Entertainment) که تحت مالکیت آقای جیمز کامرون قرار دارد، ساخته می‌شود. انتظار می‌رود تا پایان سال جاری میلادی اطلاعات بیشتری از این عنوان و Star Wars جدید منتشر شود.

Y.R❾❻︵✎﹏ȏṃıԀmeysamb@alistarT800
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Black Knight گفت:

    شدیدا برا بازی Avatar هایپم امیدوارم مثل فیلمش عالی باشه فقط امیدوارم زیاد مثل Assassin’s Creedش نکنن درکل یوبی سافت عشقه امیدوارم این بازیش هم موفق باشه

  • Hamid گفت:

    بخدا هر بار من این بازیو فراموش میکنم.
    اینا هم مثل dead island 2 هر از گاهی یکبار یاد اوری میکنن هنوز در دست توسعه قرار داره ولی هیچوقت عرضه نمیشه 😐
    ولی یوبیسافت مسیو دو عنوان بسیار بزرگ از دو فیلم بسیار بزرگ در دست توسعه داره امیدوارم گند نزنه.