FIFA 12 برای 3DS رونمایی شد

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۳:۳۶

EA Sports امروز عرضه‌ی بازی فوتبال محبوب FIFA 12 در کنار سایر کنسول ها را، بر روی کنسول سه بعدی Nintendo یعنی 3DS هم تایید کرد. پس از عرضه PES 2011 بر روی 3DS، این دومین فوتبال تاریخ با قابلیت تصویر 3 بعدی است که عرضه می شود.

در نسخه‌ی 3DS بازی هم شاهد 500 تیم با لایسنس کامل خواهید بود و همچنین قابلیت چند لمسی هم در بازی وجود خواهد داشت.

علاوه بر بخش های دیگر سری FIFA ، بخش فوتبال خیابانی هم در نسخه 3DS وجود خواهد داشت که دو تیم با 5 یار در مقابل هم قرار خواهند گرفت. همچنین بخش Be a Pro هم در این نسخه وجود خواهد داشت.

وین رونی با پیراهن منچستر یونایتد در نسخه‌ی 3DS بازی FIFA 12؛ به نظر می رسد که وین رونی بر روی جلد نسخه‌های دیگر هم حضور داشته باشد.

سازنده‌ی بازی Matt Prior درباره این نسخه گفته:

ما تیم سازنده را با ساخت ویژگی های ابتکاری برای این نسخه به چالش کشیده ایم تا بازی کننده حداکثر لذت را از تجربه‌ی FIFA بر روی 3DS ببرد. آن ها یک سیستم کنترل لمسی را ابداع کرده اند و همچنین بخش فوتبال خیابانی را که نسخه‌ی کوچک شده‌ی سری FIFA Streets است در بازی جای داده اند که واقعا عناصر 3D را به زندگی شما می آورند!

Matt ادامه می دهد:

وقتی ادغام تمام این ویژگی های نسخه 3DS را با نوآوری های زیاد سری FIFA و بازیکنن و تیم ها با پیراهن های واقعی فصل بعد را می بینیم، ما مطمئنیم که این بهترین فوتبال عرضه شده روی 3DS خواهد شد.

نسخه‌ی 3DS بازی FIFA 12 در پاییز امسال همزمان با عرضه بازی بر روی سایر پلتفرم ها عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید