در بازی Ratchet and Clank: Rift Apart شاهد گیم‌پلی سریع‌تری نسبت به گذشته خواهیم بود

۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۵

استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) اخیراً جزئیاتی از بازی جدید خود یعنی Ratchet and Clank: Rift Apart را منتشر نمود که طبق آن، در این بازی شاهد ترکیبی از عناصر گیم‌پلی قدیمی این مجموعه و موارد جدید خواهیم بود.

اگرچه همواره از مجموعه‌ی Ratchet and Clank به عنوان بازی‌های سریع و پر تحرک از نظر گیم‌پلی یاد می‌شود، اما به‌نظر می‌رسد که اینسامنیاک گیمز به Ratchet and Clank: Rift Apart چاشنی تحرک و سرعت بیشتری را تزریق کرده است و حتی این موضوع از زمان اولین نمایش این بازی در رویداد دیجیتالی رونمایی کنسول پلی‌استیشن نیز ملموس بود.

مدیر اجرایی پروژه‌ی ساخت بازی Ratchet and Clank: Rift Apart یعنی آقای مایک دالی (Mike Daly)، در مصاحبه‌ی اخیر خود با وب‌سایت GamesRadar صحبت‌هایی نسبت به چگونگی مکانیزم انتقال سریع بین سیاره‌ها و مکان‌های مختلف بازی و حرکات و توانایی‌های شخصیت‌های بازی ارائه کرد. طبق گفته‌های وی، گیم‌پلی و مجموعه حرکات شخصیت بازی حاصل ترکیب عناصر گیم‌پلی قدیمی این مجموعه و موارد جدید هستند و به‌نظر می‌رسد که او از محصول نهایی این شرکت بسیار راضی است.

وی در ادامه توضیح داد که حرکت‌های کاراکتر اصلی بازی سریع‌تر و روان‌تر از بازی‌های پیشین این مجموعه است و اینسامنیاک به خوبی توانسته تا از ارتقاء سخت افزار به نفع خود استفاده کند. وی افزود که چابک‌تر شدن Ratchet به خوبی ملموس خواهد بود و این موضوع باعث خواهد شد تا خلاقیت بیشتری از جانب بازی‌بازان در مبارزات به وجود آمده و در نتیجه لحظات بسیار مفرح و سرگرم‌کننده‌ای برای آن‌ها ساخته شود.

بازی Ratchet and Clank: Rift Apart، در سال جاری میلادی به صورت انحصاری در دسترس دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۵ قرار خواهد گرفت.

21
0

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.