سازنده‌ی The Callisto Protocol از ارتباط آن با PUBG می‌گوید

۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۷

سال گذشته‌ی میلادی، شاهد رونمایی از بازی جدید برخی از سازندگان سری محبوب Dead Space با نام The Callisto Protocol بودیم. اگرچه تا به امروز اطلاعات زیادی از این بازی منتشر نشده است، ولی در میان جزئیات منتشر شده، یک نکته‌ی جالب و البته کمی عجیب نیز به چشم می‌خورد. تیم سازنده مدتی پیش تایید کرده بود که بازی The Callisto Protocol، با بازی محبوب PUBG ارتباط خواهد داشت.

در جدیدترین مصاحبه‌ی خود با وب‌سایت Gamesradar، آقای گلن اسکوفیلد (Glen Schofield) به توضیح ارتباط عجیب بین بازی The Callisto Protocol و PUBG پرداخته است. به گفته‌ی آقای اسکوفیلد، داستان بازی The Callisto Protocol حدود ۳۰۰ سال بعد و در دنیای بازی PUBG جریان خواهد داشت. بر اساس اطلاعات منتشر شده، استودیوی استرایکینگ دیستنس (Striking Distance) با سازندگان بازی PUBG برای استفاده از پتانسیل جهان این بازی همکاری کرده‌اند و ارتباط داستانی میان دو بازی نیز نتیجه‌ی این همکاری بوده است. البته آقای اسکوفیلد تاکید کرده است که اگرچه یک خط زمانی دو بازی را به یکدیگر متصل می‌کند، ولی ارتباط میان آن‌ها بسیار کم و محدود به اشاراتی به یکدیگر خواهد بود.

در حال حاضر، ما به عنوان یک تیم نویسنده با PUBG Corp در زمینه‌ی توسعه‌ی دنیای PUBG و داستان آن همکاری می‌کنیم. آن‌ها یک خط زمانی را در اختیار دارند و بازی ما نیز در این خط زمانی قرار می‌گیرد. این ارتباط، عمیق نخواهد بود، ولی شما این ارتباط را در بخش‌های مختلف مشاهده خواهید کرد. احتمالا ما در برخی مواقع به یکدیگر اشاره خواهیم کرد. همه‌ی این موارد زمانی که بازی عرضه شود، روشن خواهد شد.

بازی The Callisto Protocol در سال ۲۰۲۲ میلادی برای کنسول پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و اس و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی، عرضه می‌شود. بر اساس اطلاعات منتشر شده، تیم سازنده برای بهبود تجربه‌ی این بازی ترسناک، از امکانات کنترلر جدید کنسول پلی‌استیشن ۵ بهره برده است.

13
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید