محتوای نسخه‌ی Deluxe بازی Hitman 3 مشخص شد

25 دی 1399 - 13:07
بازی Hitman

به تازگی آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive) جزئیات نسخه‌ی Deluxe بازی Hitman 3 را اعلام کرده است. لباس‌ها، آیتم‌ها، موسیقی و موارد دیگر از جمله محتوای اضافی این نسخه خواهند بود.

چیزی تا انتشار بازی Hitman 3 باقی نمانده و به تازگی آی‌او اینتراکتیو اطلاعاتی از آن منتشر کرده است. این استودیو جزئیات نسخه‌ی Deluxe بازی مخفی‌کاری خود را با هواداران به اشتراک گذاشته. این جزئیات در ویدئوی جدید کانال یوتیوب پلی‌استیشن منتشر شده و هواداران را بیشتر با این بازی آشنا می‌کند. به نظر می‌رسد بازی جدید شباهت‌های زیادی به بازی‌های قبلی دارد و در بخش‌هایی هم نوآوری داشته است.

نسخه‌ی Deluxe بازی ۷۹٫۹۹ دلار قیمت دارد و شامل محتوای مختلفی خواهد شد. این نسخه هم‌زمان با بازی اصلی در ۱ بهمن ۱۳۹۹ (۲۰ ژانویه ۲۰۲۱) در دسترس خواهد بود. کلمنز کخ (Clemens Koch)، مدیر انجمن‌های بازی، اطلاعات نسبتا کاملی در این مورد ارائه کرد. توضیحات او از بازی اصلی شروع می‌شود. دارندگان نسخه‌ی دلوکس، ۳ مرحله‌ی قراردادی ویژه خواهند داشت. این مراحل، در ۳ نقشه‌ی اصلی بازی جریان دارند. با تمام کردن این مراحل، آیتم‌های جدیدی آزاد می‌شود. به گفته‌ی کخ، برخی از این آیتم‌ها و لباس‌ها از بازی‌های قبلی Hitman هستند. یکی از لباس‌هایی که می‌توانید آزاد کنید، Gold Devil است که در محله‌ی Dance with the Devil بازی Hitman: Blood Money شاهدش بودیم. لباس دیگر از Belingford Manor بازی Hitman Contracts و لباس آخر هم Red Dragon Triad از بازی Hitman: Codename 47 است.

در کنار آیتم‌های مختلف، نسخه‌ی دلوکس صحبت‌هایی از ماتیاس انگستروم (Mattias Engström)، کارگردان بازی، هم در خود دارد. این صحبت‌ها شامل توضیحاتی درباره‌ی هر مرحله و نحوه‌ی ساخت و توسعه‌ی بازی است. علاوه‌بر این موسیقی‌ بازی‌های بازی‌های Hitman، Hitman 2 و Hitman 3 در نسخه‌ی دلوکس گنجانده شده‌اند. به این ترتیب بازی‌بازان می‌توانند به تمام موسیقی‌های سه‌گانه‌ی World of Assassination دسترسی داشته باشند. در آخر، کتاب هنری بازی موسوم به The World of Hitman هم برای این نسخه در نظر گرفته شده است. این کتاب طرح‌های هنری از بخش‌های مختلف بازی، توضیحاتی درباره‌ی داستان و شخصیت‌ها و موارد دیگر در خود دارد. در ادامه می‌توانید ویدئوی معرفی نسخه‌ی Deluxe بازی Hitman 3 تماشا کنید:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P |دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

این طور که به نظر می‌رسد، نسخه‌ی دلوکس محتوای خوبی برای طرفداران پروپاقرص بازی‌های Hitman دارد. به نظر می‌رسد با تمام شدن داستان این سری از بازی‌های Hitman، مدتی از مامور ۴۷ دور خواهیم بود. استودیوی آی‌او اینتراکتیو بر روی یک بازی از جیمز باند با نام Project 007 کار می‌کند. البته تا زمان انتشار بازی جدید، می‌توانید با Hitman 3 سرگرم باشید.

بازی Hitman 3 در تاریخ ۱ بهمن ۱۳۹۹ (۲۰ ژانویه ۲۰۲۱) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، گوگل استیدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس منتشر خواهد شد. این بازی با ۶ نقشه‌ی جدید، روش‌های جدید برای از بین بردن اهداف و حالت VR، می‌تواند تجربه‌ی خوبی برای بازی‌بازان فراهم کند. در صورت تمایل می‌توانید پیش نمایش بازی را از این لینک مطالعه کنید.

نیما نصیریمحسن رضوی فرPlayStation Studios PS5meysamb
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید