اطلاعاتی از به‌روزرسانی ۱٫۱ بازی Assassin’s Creed Valhalla منتشر شد

25 دی 1399 - 09:44

به گفته‌ی تیم سازنده‌ی بازی Assassin’s Creed Valhalla، آگاه شدیم که به‌روزرسانی ۱٫۱ این عنوان تا چند وقت دیگر به دست بازی‌بازان خواهد رسید. حال امروز اطلاعاتی از این به‌روزرسانی عرضه شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن‌ها باشید.

استودیوی یوبی‌سافت (Ubisoft) که به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی Assassin’s Creed Valhalla را به عهده دارد، در گذشته از انتشار چند به‌روزرسانی و بسته الحاقی در سال ۲۰۲۱ میلادی برای این عنوان خبر داده بود. ظاهرا این تیم قصد دارد تا پشتیبانی بسیار خوبی از این بازی داشته و رضایت هواداران را بیش از پیش جلب کند. حال باید منتظر بود و دید که اعضای این گروه تا چه حد در این خصوص به موفقیت خواهند رسید.

اگر از هواداران بازی Assassin’s Creed Valhalla باشید، حتما اطلاع دارید که چند باگ و ایراد بزرگ در گیم‌پلی و سایر بخش‌های این عنوان بسیار آزار دهنده هستند. بسیاری از بازی‌بازان این مشکلات را به یوبی‌سافت گزارش داده بودند و حال منتظر برطرف شدن آن‌ها هستند. خوشبختانه این تیم قصد دارد تا به‌روزرسانی ۱٫۱ را برای این اثر در دسترس قرار دهد و تمرکز اصلی آن‌ها در حال حاضر بر روی رفع باگ‌ها و مشکلات گفته شده است.

نکته‌ی اول که باید مد نظر داشته باشید، این است که این به‌روزرسانی حجم نسبتا بالایی دارد و البته این قضیه به پلتفرم‌ها هم مربوط است. به عنوان مثال، این به‌روزرسانی برای نسخه‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس به ترتیب حجمی برابر با ۶٫۴۵، ۲ و ۷٫۵ گیگابایت دارد. برخی مشکلات مربوط به گیم‌پلی، انیمیشن‌ها و صداهای این عنوان تا حد زیادی رفع خواهند شد تا هواداران با خیال راحت‌تری آن را تجربه نمایند. علاوه بر آن، چند ماموریت و مهارت تازه به بازی اضافه خواهد شد و قادر به استفاده از آن‌ها خواهید بود.

Assassin’s Creed Valhalla عنوانی در سبک‌های اکشن و نقش‌آفرینی است که اواخر سال ۲۰۲۰ به دست طرفداران خود رسید و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. نقشه‌ی این بازی مملو از رمز و رازهای جذاب است و هم‌اکنون بازی‌بازان در حال کشف آن‌ها هستند. دیروز هم ایستراگ دیگری در این عنوان یافت شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

بازی Assassin’s Creed Valhalla در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. در پایان می‌توانید بررسی ویدئویی آن را از این صفحه تماشا کنید.

An anonymousمحمد کرامت‌ فرPlayStation Studios PS5❾❻︵✎﹏ȏṃıԀmeysamb
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید