بازیگران Star Wars Battlefront 2 در یک پروژه‌ی مخفی مشارکت دارند

24 دی 1399 - 23:30

در حالی که بازی Star Wars Battlefront II دیگر محتوای جدیدی دریافت نخواهد کرد، به نظر می‌رسد در حال حاضر دو بازیگر که در این عنوان نقش‌آفرینی کرده‌اند، بر روی یک پروژه‌ی مخفی و مشترک در حال کار هستند.
به تازگی دو نفر از بازیگران عنوان Star Wars Battlefront II یعنی Anthony Skordi و T.J. Ramini در شبکه‌ی اجتماعی توییتر (Twitter) بحث و تبادل نظرهای جالبی داشتند که تا حدودی به پروژه‌ی بعدی آن‌ها که ناشناخته است، اشاره داشت. آقای T.J. Ramini در حساب کاربری خود ویدئویی کوتاه از بازی Star Wars Battlefront II را به اشتراک گذاشت و پس از آن به ارائه‌ی توضیحات گنگ و نامفهومی در مورد پروژه‌ی بعدی و مشترک خود با Anthony Skordi پرداخت. با توجه به این که بازی Star Wars Battlefront II دیگر قرار نیست محتوای جدیدی دریافت کند، پس بدون شک اثر جدیدی با مشارکت این دو هنرمند در حال ساخت خواهد بود که هنوز هیچ اطلاع رسمی در مورد آن لو نرفته است. در بازی Star Wars Battlefront II، آقای Skordi در نقش Admiral Garrick Versio و Ramini در نقش Del Meeko قرار گرفته بودند و توانستند عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذارند.

آخرین به‌روزرسان بازی Star Wars Battlefront II در ماه آوریل سال گذشته منتشر شد و پس از آن، بسیاری از طرفداران این سری در مورد آینده‌ی آن دچار تردید بودند. چندی پیش بود که طرفداران مجموعه‌ی Star Wars Battlefront طوماری متشکل از ۵۰ هزار امضا را جمع‌آوری کردند و از شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) درخواست نمودند که اطلاعات مرتبط با نسخه‌ی بعدی این مجموعه را اعلام نماید اما این شرکت سازنده تاکنون به جزئیاتی در مورد آن نپرداخته است. بدون شک مجموعه‌ی Star Wars برای شرکت الکترونیک آرتس از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و ما همچنان شاهد عرضه شدن نسخه‌های مختلفی از این اثر خواهیم بود. هم‌اکنون دو عنوان Jedi: Fallen Order و Squadrons طبق برنامه‌ریزی، به‌روزرسان و محتوای جدید دریافت می‌کنند؛ بنابراین توسعه‌ی یک نسخه‌ی جدید از سری Battlefront دور از انتظار نخواهد بود.

با تمام این تفاسیر، Skordi و Ramini در حال کار در یک پروژه‌ی جدید هستند که احتمالا مربوط به مجموعه‌ی Star Wars باشد. این دو بازیگر در عناوین دیگری به مانند Diablo III و Sleeping Dogs نیز به ایفای نقش پرداخته و در آن‌ها حضور پررنگی داشته‌اند. البته باید توجه داشت که شخصیت‌های مرتبط به این دو بازیگر در پایان داستان بازی Star Wars Battlefront 2 کشته می‌شوند که این موضوع می‌تواند به احتمال ساخت دنباله‌ی این بازی ابهام وارد سازد.

حسن اکرامیY.Rmeysambهادی صفایی@alistar
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید