هاوس‌مارک: Returnal یک پروژه‌ی رویایی با ایده‌های دیوانه کننده است

24 دی 1399 - 23:26
Returnal

Returnal، اولین بازی AAA استودیوی فنلاندی هاوس‌مارک (Housemarque)، قرار است امسال راهی کنسول پلی‌استیشن ۵ شود. این استودیو که به خاطر ساخت عناوین آرکید نظیر Resogun ،Alienation و Nex Machina شهرت پیدا کرد، حالا قصد دارد گیم‌پلی سریع خود را با کیفیت بصری بالا ترکیب کرده و اثری جدید را به بازی‌بازان ارائه دهد.

اگر به خاطر داشته باشید، هاوس‌مارک در سال ۲۰۱۷ اعلام کرد که سبک آرکید مرده است و حالا آن‌ها مجبور هستند تا بر روی پروژه‌های دیگری کار کنند. یک سال پس از انتشار این بیانیه، این استودیوی فنلاندی از بازی Stormdivers رونمایی کرد؛ عنوانی چندنفره که از بازی‌های سبک بتل رویال الهام گرفته بود. همان‌طور که انتظار می‌رفت، بازی‌بازان اصلاً از معرفی بازی جدید هاوس‌مارک استقبال نکردند.

در سال ۲۰۲۰، هاوس‌مارک رسماً اعلام کرد که فعلاً روند توسعه‌ی Stormdivers را متوقف کرده است و قصد دارد تمام منابع خود را به کار بر روی یک بازی AAA معرفی نشده اختصاص دهد. این بازی مرموز همان Returnal بود؛ یک عنوان تیراندازی سوم شخص با عناصر روگ‌لایک که در یک ستینگ علمی‌ تخیلی/ترسناک جریان دارد.

آقای هری کروگر (Harry Krueger)، کارگردان Returnal، در طی مصاحبه‌ی اخیر خود با مجله‌ی رسمی پلی‌استیشن (PlayStation Official Magazine) در مورد این بازی صحبت کرده است:

این دوران هیجان انگیزی برای ما محسوب می‌شود. Returnal یک پروژه‌ی رویایی برای اکثر ما بوده است. داشتن این فرصت تکرار نشدنی برای ورود به این فصل خلاقانه‌ی جدید شرکتمان و همچنین ارائه‌ی آن بر روی یک پلتفرم جدید، یک جاه طلبی جسورانه برای ما محسوب می‌شود؛ به همراه تعداد زیادی ایده‌های دیوانه کننده که هیچوقت فکر نمی‌کردیم آن‌ها را در یک بازی قرار دهیم.

در نهایت بد نیست به طور مختصر به برخی از ویژگی‌های بازی و نسخه‌ی دیجیتال دیلاکس آن اشاره کنیم. این نسخه از Returnal که ۱۰ دلار گران‌تر از نسخه‌ی معمولی است، شامل سلاح‌های Electropylon Driver و Hollowseeker، یک Reflex Stimulant، یک Pulsating Mass artefact، یک Adrenaline Booster، آلبوم دیجیتالی موسیقی و دو لباس برای شخصیت Selene می‌شود.

در ادامه می‌توانید ویژگی‌های Returnal را مشاهده کنید.

مبارزات سخت

  • در این بازی تیراندازی سوم شخص روگ‌لایک برای بقا مبارزه کنید.
  • در طی نبرد‌هایی بزرگ و شلوغ به مبارزه با دشمنان بی رحم بپردازید.

اکتشاف هیجان انگیز

  • ابزار و منابع خود را با دقت مدیریت کنید. با هر بار مردن، شما بازی را از ابتدا آغاز می‌کنید.
  • برای ارتقای مهارت‌های خود برای چرخه‌های آینده، به جست‌و‌جو برای تکنولوژی‌ بیگانه‌ها بپردازید.

روایت فراموش نشدنی

  • تکه‌های مختلف خاطرات Selene را کنار یکدیگر قرار داده و به پاسخ سوالات خود برسید.
  • با اکتشاف محیط در حال تکامل و نابودی سیاره، یک ارتباط شخصی را با آن برقرار کنید.

بازی Returnal در تاریخ ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ (۱۹ مارس ۲۰۲۱) برای کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد.

Sephiroth1381-amirhosein-Y.Rمحمد کرامت‌ فرPlayStation Studios PS5A²S²pideyprsSaman_hkmeysamb@alistarMhdi14Erfan nakhaeePlaystation12345NightFury
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید