جزئیات بیشتری از خطی بودن بازی Kena: Bridge Of Spirits منتشر شد

۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۱
Kena: Bridge Of Spirits

طبق گفته‌ی توسعه دهندگان این عنوان در استودیوی امبر لب (Ember Lab)، با این که در بازی Kena: Bridge Of Spirits تنها یک مسیر برای روایت اصلی داستان وجود دارد، اما مناطق، ماموریت‌‌های جانبی و همچنین روش‌های متنوعی برای پیشرفت کردن و اکتشاف در این عنوان هست تا لذت بیشری را برای بازی‌بازان به ارمغان آورد.

معرفی Kena: Bridge of Spirits در سال گذشته، به شدت غافلگیرکننده بود و توانست تا با طراحی هنری خاص و بسیار زیبای خود مورد توجه بسیاری قرار گیرد.

در ابتدا قرار بود تا این بازی به عنوان بازی زمان عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵ باشد و همزمان با عرضه‌ی پلی‌استیشن جدید، منتشر گردد، اما در انتها با تاخیر مواجه شد.

متاسفانه از زمان معرفی اولیه‌ی بازی تا الان به غیر از تصاویر بسیار جالب و در عین حال تحسین برانگیز (شما می‌توانید برخی از این تصاویر را از اینجا مشاهده نمایید)، چیزهای زیادی از این اثر مشاهده نکرده‌ایم. با این که، جزئیات زیادی در مورد این بازی منتشر نشده است، اما تا حدودی از جهان بازی و نحوه‌ی تعامل با آن مطلع هستیم.

در آخرین شماره‌ی مجله‌ی رسمی پلی‌استیشن (فوریه ۲۰۲۱)، جاش گریر (Josh Grier)، یکی از بنیانگذاران استودیوی (Ember Lab)، در مورد این اثر صحبت کرد. وی گفت که این بازی، یک عنوان خطی گسترده (Wide linear) می‌باشد. این بدان معناست که اگرچه برای به پایان رساندن داستان باید یک روند خطی را دنبال کنید اما در کنار آن برخی فعالیت‌های جانبی و همچنین محیط‌های متنوع برای اکتشاف وجود دارد که عنوان را از خطی بودن کامل خارج می‌کند.

طبق سخنان گریر، به نظر می‌رسد که یکی از جالب‌ترین چیزهایی که در این بازی وجود دارد، امکان باز کردن مسیر خود به شکل‌های متفاوت است. برای مثال می‌توانید با حل یک معما یا رد شدن از روی یک تله و یا مبارزه با یک دشمن به خصوص راه خود را برای رسیدن به مکان یا هدفی خاص باز نمایید.

البته مشخص نیست که چند بار در چنین موقعیت‌هایی قرار می‌گیرید، اما می‌توان گفت که این بازی قصد دارد تا بازی‌بازان را به خوبی سرگرم نماید و بیشترین لذت ممکن را برای آن‌ها فراهم سازد.

عنوان Kena: Bridge of Spirits قرار است که در تاریخ نامعلومی از امسال برای پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شود. هنوز تاریخ رسمی عرضه‌ی این عنوان مشخص نشده، اما سونی اخیراً اعلام کرده است که این بازی به احتمال زیاد در ماه مارس (اسفند-فروردین) منتشر خواهد شد.

نظر شما درباره‌ی این بازی چیست؟ با ما به اشتراک بگذارید.

14
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید