بازی Season یک شبیه‌ساز راه رفتن و یا یک اثر جهان بازی AAA نخواهد بود

24 دی 1399 - 22:49

استودیوی استودیوی اسکونجرز (Scavengers Studios) به تازگی اطلاعاتی را در خصوص جدیدترین اثر در حال توسعه‌ی خود یعنی Season با طرفداران به اشتراک گذاشته‌اند. در ادامه همراه ما باشید تا به جزئیات تکمیلی این خبر بپردازیم.

بدون شک بازی Season را می‌توان یکی از متفاوت‌ترین آثاری دانست که تا کنونی برای انتشار به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۵ معرفی شده است. طی رویداد The Game Awards 2020 بود که استودیو‌ی تازه تأسیس اسکونجرز (که بازی Darwin Project را به عنوان اولین اثر خود در کارنامه‌ی دارد) از دومین پروژه‌ی خود تحت عنوان Season رونمایی کرد.

Season

حال به تازگی آقای کوین سالیوان (Kevin Sullivan)، مدیر نوآوری استودیوی اسکونجرز طی مصاحبه‌ای که با و‌ب‌سایت IGN تدارک دیده‌اند، اظهار داشته‌اند که بازی Season را نمی‌توان یک اثر با طراحی هنری زیبا دانست که بازی‌بازان صرفاً به قدم زدن در محیط‌های وسیع آن می‌پردازند و یا از طرفی یک اثر AAA (به آثار عظیم با بودجه‌ی ساخت بالا گفته می‌شود) جهان باز دانست. ایشان اظهار داشته‌اند که برخی بازی‌بازان در بخش نظرات تریلر معرفی بازی Season این اثر را شبیه به عناوینی همچون Journey و The Legend of Zelda: Breath of the Wild دانسته‌اند که می‌تواند تا حدودی تعریف مناسب‌تری برای این اثر باشد. با این حال به نظر می‌رسد برای درک مناسب‌تر فضا و گیم‌پلی بازی Season باید تا انتشار اطلاعات بیشتر منتظر بمانیم.

بازی Season در تاریخی نامشخص برای کنسول‌ پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

Y.RAmirtheGRB@alistarMhdi14NightFury
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید