بازی Hogwarts Legacy تا سال ۲۰۲۲ تاخیر خورد

24 دی 1399 - 20:47
Hogwarts Legacy

شرکت برادران وارنر (Warner Bros) و دو استودیوی آوالانچ سافت‌ورکس (Avalanche Softworks) و پورتکی گیمز (Portkey Games) رسماً اعلام کردند که بازی Hogwarts Legacy در سال ۲۰۲۲ میلادی عرضه خواهد شد. برای جزئیات بیشتر این خبر با گیمفا همراه باشید.

بازی Hogwarts Legacy در اواسط سال ۲۰۲۰ و در جریان رویداد PS5 Showcase، به صورت رسمی معرفی شد. این بازی ابتدا برای انتشار در سال ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده بود، اما حال طبق اعلام ناشر و تیم توسعه‌دهنده، عرضه‌ی این عنوان تا سال ۲۰۲۲ میلادی به تعویق افتاده است. در همین راستا، شرکت برادران وارنر بیانیه‌ای را در خصوص تاخیر بازی مذکور منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

می‌خواهیم از همه‌ی طرفداران بابت بازخوردهای مثبت آن‌ها از معرفی بازی Hogwarts Legacy و حمایت‌هایشان تشکر کنیم. ساخت بهترین تجربه‌ی ممکن برای Wizarding World و طرفداران بازی در اولویت اول ما قرار دارد. بنابراین ما به زمان بیشتری برای توسعه‌ی این بازی نیاز داریم.

بازی Hogwarts Legacy برای عرضه بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در نظر گرفته شده است

xbox and haloمحمد کرامت‌ فرمحسن رضوی فرmeysambsefirot2011@alistarT800
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید