کمپانی الکترونیک آرتس همچنان به ساخت بازی براساس فرنچایز‌ Star Wars ادامه خواهد داد

24 دی 1399 - 21:17

بر اساس جدیدترین اطلاعاتی که شرکت لوکاس‌فیلم گیمز (Lucasfilm Games) با طرفداران‌ به اشتراک گذاشته است، کمپانی الکترونیک آرتس (Electronic Arts) همانند گذشته به ساخت بازی ویدئویی بر اساس فرنچایز‌ Star Wars ادامه خواهد داد. در ادامه همراه گیمفا باشید تا به جزئیات تکمیلی این خبر بپردازیم.

ساعاتی قبل بود که شرکت لوکاس‌فیلم گیمز به صورت رسمی از اولین همکاری جدی خود با کمپانی یوبی‌سافت (Ubisoft) خبر داد. کمپانی لوکاس‌فیلم سال‌ها پیش طی یک قرارداد تجاری حق امتیاز توسعه‌ی بازی بر اساس جهان مجموعه‌ی Star Wars را به صورت انحصاری تا سال ۲۰۲۳ در اختیار شرکت الکترونیک آرتس قرار داد؛ اما همان‌طور که گفته شد، با نزدیک شدن به تاریخ مقرر شده به نظر می‌رسد شرکت لوکاس‌فیلم گیمز در حال گسترش همکاری خود با دیگر کمپانی‌های بزرگ بازی‌سازی است.

Star Wars

حال بر اساس جدیدترین صحبت‌هایی که آقای داگلاس رایلی (Douglas Reilly)، از اعضای ارشد شرکت لوکاس‌فیلم گیمز در و‌ب‌سایت رسمی Star Wars با طرفداران‌ به اشتراک گذاشته‌اند، به نظر می‌رسد همکاری میان این دو شرکت پرقدرت‌تر از گذشته ادامه خواهد یافت. شما در ادامه می‌توانید بخشی از صحبت‌های آقای داگلاس رایلی که در رابطه با این موضوع به اشتراک گذاشته‌اند را مشاهده کنید:

ما به همکاری خود با کمپانی الکترونیک آرتس که تا الان دستواردهایی همچون بازی Star Wars Jedi: Fallen Order، مجموعه‌ی Star Wars Battlefront و همچنین عنوان چندنفره‌ی Star Wars: Squadrons را به همراه داشته است، قدرتمند‌تر از همیشه ادامه خواهیم داد. با این وجود در مقطع کنونی نمی‌توانیم اطلاعات بیشتری را از چندین پروژه‌ای که با همکاری شرکت الکترونیک در حال توسعه‌ی آن هستیم، با شما به اشتراک بگذاریم.

کمپانی الکترونیک آرتس نیز طی یک پیام توییتری ادامه‌ی همکاری خود با شرکت لوکاس‌فیلم گیمز را تأیید و از آن ابراز خرسندی کرده است.

با توجه به این صحبت‌ها می‌توان امیدوار بود که در آینده شاهد دنباله‌ای برای عناوین موفقی همچون Star Wars Jedi: Fallen Order از سوی شرکت الکترونیک آرتس باشیم. نظر شما در رابطه با ادامه‌ی همکاری شرکت لوکاس‌فیلم گیمز با کمپانی الکترونیک آرتس چیست؟

meysamb@alistarT800
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید