یکی از خریداران DualSense، در جعبه‌ی آن کنترلر ایکس‌باکس پیدا کرده است

24 دی 1399 - 22:19

به تازگی یکی از کاربران وب‌سایت رددیت (Reddit) در صفحه‌ی مربوط به پلی‌استیشن، تصویری از خرید خود از فروشگاه eBay را به اشتراک گذاشته است که تا حدودی تعجب‌ برانگیز به شمار می‌آید.
کنسول پلی‌استیشن ۵ و کنترلر DualSense پس از یک دوره‌ی فروش فوق‌العاده و کمبود شدید در بازارهای مصرف مناطق مختلف، بار دیگر در فروشگاه‌های بزرگ و معتبری همچون آمازون (Amazon)، بست‌بای (Best Buy)، والمارت (Walmart)، تارگت (Target) و گیم‌استاپ (GameStop) وجود دارد و علاقه‌مندان می‌توانند خریدهای مختلف خود را از این فروشگاه‌های بزرگ تهیه نمایند. حال به تازگی یکی از کاربران وب‌سایت رددیت ادعا دارد که به جای خرید از این فروشندگان سراسری و معتبر، از وب‌سایت eBay یک کنترلر DualSense خریداری کرده و پس از باز کردن جعبه‌ی آن، با صحنه‌ی جالب و عجیبی روبه‌رو شده است.

باید توجه داشت که وب‌سایت eBay در واقع یک مرکز تخفیف و حراج به شمار می‌آید که فروشندگان زیادی در آن فعالیت دارند و معمولا معتبر هستند، اما می‌توان در این بین افرادی را هم پیدا کرد که به قصد کلاه‌برداری و تقلب از موانع امنیتی فروشگاه eBay عبور کنند و جنس‌های نامناسب را به برخی مشتریان بدشانس بفروشند.

همان‌طور که در تصویر زیر مشخص است، این کاربر پس از خرید کنترلر DualSense از فروشگاه eBay و باز کردن جعبه‌ی مربوط به آن، با کنترلر کنسول ایکس‌باکس سری ایکس مواجه شد که با طرحی مشابه DualSense رنگ‌آمیزی شده و در جعبه قرار داده شده بود. هنوز صحت این تصویر و اتفاق روی داده تایید نشده است اما بدون شک این اقدام را می‌توان یک کلاه‌برداری یا شیطنت از جانب فروشندگان فعال در وب‌سایت eBay به شمار آورد.

بدون شک این کاربر می‌تواند خرید ناموفق و عجیب خود را به سمت فروشنده برگرداند و این امر می‌تواند اهمیت و ارزش خرید از فروشندگان معتبر سراسر دنیا برای خرید محصولات مختلف را پر رنگ‌تر سازد. با این که کنترلر ایکس‌باکس مشاهده شده در تصویر بالا بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ پشتیبانی نمی‌شود، اما به علت عدم نوآوری آن و برتری‌های شاخص DualSense به مانند تریگرهای تطبیق‌پذیر، بازخوردهای لمسی هوشمند و تکنولوژی صدای سه بعدی، این کاربر در صورت امکان باز هم تمایلی به نگهداری و استفاده از آن را نخواهد نداشت.

-amirhosein-حسن اکرامی#ONLY_PS5Y.RnimabastamiAmirtheGRBPlayStation Studios PS5❾❻︵✎﹏ȏṃıԀA²S²pideyامینMohammad Ali PSImeysambDk-_-Mandarkhawk@alistarMhdi14Erfan nakhaeePlaystation12345
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید