انتشار بازی Elite Dangerous: Odyssey به تعویق افتاد

۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۷

استودیوی فرانتیر دولوپمنتس (Frontier Developments) از تاخیر در انتشار بازی Elite Dangerous: Odyssey خبر داد. برای جزئیات بیشتر این خبر با گیمفا همراه باشید.

بازی Elite Dangerous: Odyssey پیش از این قرار بود در سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۱ منتشر شود، اما دلایل مختلف و از جمله شیوع بیماری COVID-19، عرضه‌ی آن به بهار ۲۰۲۱ موکول شده است. البته طبق اعلام فرانتیر دولوپمنتس، نسخه‌ی آلفای این بازی رایانه‌های شخصی در بهار سال جاری میلادی منتشر می‌شود و نسخه‌های کنسولی در پاییز ۲۰۲۱ عرضه خواهند شد.

Elite Dangerous: Odyssey جدیدترین بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بازی Elite Dangerous محسوب می‌شود. در این بسته‌ی گسترش‌دهنده، بازی‌بازان می‌توانند به سیارات جدیدی از کهکشان‌های مختلف سفر کنند. استودیوی توسعه‌دهنده‌ اعلام کرده است که این بازی از یک فناوری جدید و خیره کننده استفاده خواهد کرد. همچنین بازی برای بازی‌بازان این امکان را فراهم می‌کند تا با آزادی عمل و از دید اول شخص، به اکتشاف و کاوش در محیط‌های گوناگون بپردازند.

گیم‌پلی نسخه‌ی Odyssey طیف گسترده‌ای از ماموریت‌های مختلف را در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد. ماموریت‌های بازی شامل دیپلماسی، مخفی‌کاری و نبرد رو در رو خواهد بود. همچنین بازی‌بازان می‌توانند شخصیت خود را به مجموعه‌ای از سلاح‌ها و تجهیزات مختلف مجهز کنند و با هم‌تیمی‌های خود همراه شوند. شما می‌توانید آخرین تریلر منتشر شده از گیم‌پلی بازی را از طریق این نشانی مشاهده کنید.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید