تاریخ انتشار بازی Call of Juarez: Gunslinger مشخص شد + تریلری از گیم پلی

۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۲

ساعاتی پیش شرکت یوبیسافت اطلاعاتی را از نحوه و زمان انتشار بازی Call of Juarez: Gunslinger منتشر کرد که در ادامه مطلب می توانید جزییات آن را به همراه یک تریلر که دیشب منتشر شد مشاهده کنید .

یوبیسافت در تاریخ 22 ماه می این بازی را در شبکه های PlayStation Network و Xbox Live با قیمت 15 دلار منتشر می کند . همچنین نسخه ی PC این بازی هم در همان تاریخ عرضه می شود که بازیبازان با خرید آن می توانند یک نسخه رایگان از بازی Call of Juarez : Bound in Blood ( که در سال 2009 منتشر شد ) دریافت کنند .

بازی Call of Juarez: Gunslinger در مورد مبارزه شما با گروهی از افراد هفت خطه غربی می باشد که با نام “بدنام ترین نامها” شناخته می شوند و اعضای آن تشکیل شده است از شخصیت های قانون شکن و گمراهی از قبیل “ جان وسلی هاردین ، بیلی بچه و جسی جیمز ” که تراندازی را همانند نام خود از برند .

یکی از نقاط قوت این عنوان گرافیک بسیار زیبا و چشم نواز بازیست که بدون شک توسط تیم Techland ( سازنده بازی های Dead Island: Riptide و Mad Riders و … ) ، این بخش در قیاس با نسخه های پیشین بهبود بسیار خوبی داشته است که در تریلر منتشر شده هم قابل مشاهده است .

گیم پلی بازی هم نسبت به قبل پیشرفت های زیادی داشته که می تواند بعد از آخرین خرابکاری بازگشتی بر سری باشد . با این حال پیش داوری در مورد عناوین جدید بسیار سخت است و باید منتظر عرضه بازی باشیم تا ببینیم که آیا این بازی می تواند همانند نسخه های ابتدایی در سطح خوب و یا حتی ظاهر شود و بازیبازان را راضی کند ؟ نظر شما در این مورد چیست ؟

دانلود تریلر با کیفیت خیلی خوب با حجم 167 مگابایت

دانلود تریلر با کیفیت خوب با حجم 73  مگابایت

دانلود تریلر با کیفیت متوسط با حجم 18 مگابایت

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید