ایستراگی در Valhalla به بازی رومیزی Dungeons and Dragons اشاره دارد

۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵

یکی از طرفداران بازی Assassin’s Creed Valhalla موفق به پیدا کردن دست نوشته‌هایی شد که اشاره مستقیمی به Dungeons and Dragons دارد.

یکی از بخش های جذاب بازی‌های ویدیویی، رازهای مخفی یا همان ایستراگ‌ها (Easter Egg) هستند که تقریبا تمام بازی‌های ویدیویی آن‌را دارا می‌باشند، عنوان Assassin’s Creed Valhalla نیز از این قاعده مستثنی نیست و ایستراگ‌ و رفرنس‌های بسیار جذابی به فرانچایزهای مختلف مانند ارباب حلقه‌ها، هری‌پاتر، سری دارک سولز و حتی رفرنس به شیوع ویروس کوید۱۹ را دارا می‌باشد. اما مطمئنا بزرگترین ایستراگ این بازی، ارتباط با Assassin’s Creed Origins می‌باشد.

علاقمندان به بازی‌های رومیزی مطمئنا با Dungeons and Dragons آشنا هستند؛ در این بازی نقش‌آفرینی هر یک از بازی‌بازان اطلاعات شخصیت خود را روی برگه‌ای یاداشت می‌کند و به نبرد سایر شخصیت‌ها می‌رود؛ حال به‌تازگی کاربر توییتری با نام BlackSalander دست‌ نوشته‌هایی در قلعه‌های بالای نقشه بازی پیدا کرده است که اطلاعات شخصیت‌های Dungeons and Dragons روی آن نوشته شده است. در این دست نوشته‌ها اطلاعاتی از چهار شخصیت همراه با قدرت‌ها، نقاط ضعف و دیگر ویژگی‌ها نوشته شده است.

بازی Assassin’s Creed Valhalla بر روی پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، رایانه‌های شخصی و همچنین سرویس‌های استدیا و لونا (Luna) در دسترس است. در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را از اینجا و به قلم سعید آقابابایی بخوانید.

8
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید