با شرکت در رویداد جدید Overwatch اسکین جدیدی برای شخصیت Hanzo بدست آورید

۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳

به تازگی بلیزارد (Blizzard) اعلام کرد که جوایز ویژه‌ای در اختیار شرکت‌کنندگان رویداد Kanezaka Challenge بازی Overwatch قرار خواهد گرفت.

هواداران بسیاری صبورانه در انتظار منتشرشدن اخبار بیشتری در خصوص عنوان Overwatch 2 هستند، با این‌حال این دسته از طرفداران می‌توانند با محتواهای جدیدی که به زودی برای نسخه اول این عنوان منتشر خواهد شد، خود را برای نسخه دوم آماده کنند. محتوای جدید بازی از طریق رویداد Kanezaka Challenge تا تاریخ ۲۵ ژانویه (۶ بهمن) قابل دریافت خواهد بود. محوریت رویداد Kanezaka Challenge حالت Deathmatch نقشه Kanezaka و شخصیت Hanzo خواهد بود؛ با این‌حال باز‌ی‌بازان برای دریافت جوایز این رویداد محدود به بازی در نقشه Kanezaka نیستند و تنها با بدست آورن پیروزی در حالت‌های Quick Play، Competitive Play و Arcade می‌توانید جوایز رویداد Kanezaka Challenge را بدست آورید.

بازی‌بازان تا پایان این رویداد می‌توانند با سه پیروزی آیکون Pagoda، شش پیروزی اسپری Yokai و نُه پیروزی جایزه نهایی این رویداد یعنی اسکین Kyogisha شخصیت Hanzo را بدست آورید.

مانند رویدادهای گذشته Overwatch در این رویداد نیز می‌توانید با تماشای استریم های مشخص شده از طریق توییچ (Twitch) جوایز خاصی بدست آورید.

  • تماشای دو ساعت استریم، اسپری‌ Shrine District
  • تماشای چهار ساعت استریم، اسپری‌های Pawttery و Tato Takes Off
  • تماشای شش ساعت استریم، اسپری‌های The Dragon Consumes، Bath Time و Catchamari

با اتمام رویداد Kanezaka Challenge طرفداران باید خود را برای رویداد Lunar New Year آماده کنند؛ جزئیات زیادی در این خصوص منتشر نشده اما به نظر می‌رسد تمرکز این رویداد راجب شخصیت Orisa خواهد بود. احتمالا رویداد Lunar New Year آخرین رویداد بزرگ بازی خواهد بود و بعد از آن طرفداران باید خود را برای تجربه Overwatch 2 در ماه فوریه آماده کنند، با این‌حال طبق برخی شایعات بازی تا اواخر سال میلادی جاری منتشر نخواهد شد.

بازی Overwatch هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

 

3
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید