به‌روزرسانی جدید بازی PUBG Mobile منتشر شد

24 دی 1399 - 11:40

استودیوی سازنده‌ی بازی PUBG Mobile همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز تازه‌ترین به‌روزرسانی مربوط به این عنوان را در دسترس قرار داد که ویژگی‌های عجیبی را هم به آن اعمال می‌کند. برای مشاهده‌ی اطلاعات تکمیلی، ما را در ادامه همراهی کنید.

PUBG از سری عناون جذاب در سبک بتل رویال است که تجربه‌ی آن با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان امکان‌پذیر خواهد بود. در این عنوان باید هدایت شخصیتتان را به دست گرفته یکی از نقشه‌های بزرگ را برای شروع رقابتی جذاب آغاز نمایید. سپس قادر هستید تا به جمع‌آوری منابع و سلاح‌های متنوع پرداخته و با دیگر افراد مبارزه کنید. مانند سایر آثار هم‌سبک، در پایان شخصی برنده است که بتواند به تنها بازی‌باز روی نقشه تبدیل شود. همان‌طور که اطلاع دارید، این بازی رقابت تنگاتنگی با عنوان Fortnite دارد. به همین دلیل، انتشار به‌روزرسانی‌های مختلف برای جذب بازی‌بازان امری حیاتی به حساب می‌آید. چندی پیش هم بهینه‌سازی جدیدی برای این اثر در دسترس قرار گرفت که برای مشاهده‌ی جزئیات بیشتر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

حال امروز جدیدترین به‌روزرسانی برای نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند این بازی یعنی PUBG Mobile در دسترس قرار گرفته است که قدرت‌های حیرت‌انگیزی را به بازی‌بازان ارائه می‌کند. ظاهرا تیم سازنده قصد دارد تا این عنوان را کمی از حالت واقع‌ گرایانه‌ی خود خارج کرده و از قدرت‌های جادویی برای سرگرم‌تر شدن افراد استفاده نماید. بی‌شک این به‌روزرسانی با واکنش‌های مثبت و منفی فراوانی همراه خواهد شد. نظر شما در مورد این محتویات چیست؟

این به‌روزرسانی فعلا برای نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند بازی PUBG شامل سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس است. پیش‌بینی می‌شود که محتویات گفته شده در روزهای پیش رو برای سایر نسخه‌ها یعنی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نیز عرضه گردد. بنابراین در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این قضیه، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

Y.Rmeysambdarkhawk
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید