به‌روزرسانی جدید بازی Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر شد

24 دی 1399 - 11:08

استودیوی تری‌آرک (Treyarch) که در گذشته از انتشار یک به‌روزرسانی برای بازی Call of Duty: Black Ops Cold War خبر داده بود، امروز آن را به دست هواداران رساند. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این خصوص باشید.

همان‌طور که اطلاع دارید، تا به حال نسخه‌های متنوعی از سری Call of Duty در دسترس قرار گرفته و اکثر آن‌ها هم با استقبال بازی‌بازان همراه شده است. یکی از جدیدترین نسخه‌ها Call of Duty: Black Ops Cold War نام دارد که حالت‌های گوناگونی را در منوی آن شاهد هستیم. پشتیبانی تیم سازنده نیز تا این لحظه از این اثر بسیار خوب بوده و هر چند وقت یک بار، به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مختلفی برای آن در دسترس قرار گرفته است. دیروز هم گفته شد که بخش زامبی این بازی برای مدت محدودی رایگان خواهد بود که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. قابل ذکر است که دو استودیوی تری‌آرک و اکتیویژن (Activision) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

در گذشته باگ‌ها و ایرادات زیادی از سوی هواداران بازی Call of Duty: Black Ops Cold War گزارش می‌شد. ظاهرا اکثر این مشکلات هم به نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ آن مربوط بوده است. در همین خصوص، امروز یک به‌روزرسانی مفید در دسترس قرار گرفته است که به بهتر شدن عملکرد این عنوان می‌پردازد. چند بخش این اثر نظیر حال زامبی نیز با تغییراتی مواجه شده است و نواقص آن تا حد زیادی برطرف شده‌اند تا طرفداران بتوانند با خیال راحت‌تری به تجربه‌ی آن بپردازند. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به بازی Call of Duty: Black Ops Cold War هستید، اعمال این به‌روزرسانی برایتان الزامی خواهد بود.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس در دسترس قرار دارد.در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. مطالعه‌ی نقد و بررسی این اثر به قلم مصطفی زاهدی هم از این صفحه قابل مطالعه است.

meysambfarshadx

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید