به‌روزرسانی ۲٫۰ بازی Valorant منتشر شد

۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲

استودیوی رایت گیمز (Riot Games) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز تازه‌ترین به‌روزرسانی بازی Valorant را در دسترس قرار داد که محتویات فراوانی را هم به آن اعمال می‌کند. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی مربوط به این خبر باشید.

Valorant از سری آثار اول‌شخص و تیراندازی است که اواسط سال ۲۰۲۰ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. یکی از دلایل محبوبیت این عنوان، محتویات جذابی همچون کاراکترهای زیاد برای انتخاب است. همچنین بازی‌بازان قادر هستند تا به بخش‌های زیادی هم دسترسی داشته باشند. در بخش اصلی این اثر باید تیمی ۵ نفره را تشکیل داده و با گروه مقابل رقابت سختی داشته باشید. اکثر حالت‌های این عنوان به صورت چندنفره است و تجربه‌ی آن‌ها با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان امکان‌پذیر خواهد بود. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان سبک‌های ذکر شده هستید، Valorant را به هیچ وجه از دست ندهید. چند روز قبل هم ویدئویی از شخصیت جدید این بازی در دسترس قرار گرفت که برای مشاهده‌ی آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

استودیوی رایت گیمز از مدت‌ها قبل اعلام کرده بود که به‌روزرسانی تازه‌ای برای بازی Valorant در راه است. حال این به‌روزرسانی به دست هواداران رسیده است که اصلی‌ترین ویژگی‌ آن را باید کاراکتری به نام Yoru به حساب آورد. حال هواداران قادر هستند تا به انتخاب وی پرداخته و از توانایی‌هایش استفاده نمایند. پیش از این گفته می‌شد که هدایت شخصیت‌ها با مشکلاتی مواجه است و این قضیه بارها از سوی بازی‌بازان گزارش شد. تیم سازنده سعی کرده است تا این ایرادات را به حداقل برساند. علاوه بر آن، تغییراتی در دو شخصیت این اثر یعنی Brimstone و Omen اعمال شده است و از این پس می‌توانید آن‌ها را با لباس‌های نسبتا متفاوتی مشاهده کنید. در نهایت باید گفت که عملکرد سلاح‌ها و بخش‌های چندنفره هم بهبود یافته است و درصد زیادی از باگ‌ها برطرف شده‌اند تا طرفداران با خیال راحت‌تری به تجربه‌ی آن بپردازند.

به گفته‌ی رایت گیمز، Yoru پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به یکی از برترین کاراکترهای بازی Valorant دارد. بنابراین پیش‌بینی می‌شود که استقبال خوبی از وی به عمل بیاید. بازی Valorant هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل تجربه است. در پایان می‌توانید نقد و بررسی این اثر به قلم آریا مقدم را از این صفحه مطالعه کنید.

2
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید