اینسایدر مشهور به انحصاری نبودن بازی Indiana Jones برای ایکس‌باکس اشاره می‌کند

۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶

اخیراً یکی از اینسایدرهای مشهور اشاره کرده است که بازی Indiana Jones یک عنوان انحصاری برای ایکس‌باکس نخواهد بود و به گفته‌ی وی، جزو عناوین چند پلتفرمی “مورد به مورد” محسوب می‌شود.

رور گذشته شرکت بتسدا (Bethesda) و استودیوی ماشین گیمز (Machine Games) با انتشار تیزری از یک بازی جدید برگرفته از داستان‌های Indiana Jones رونمایی کردند. با توجه به این موضوع که شرکت بتسدا اکنون جزو زیرمجموعه‌های مایکروسافت محسوب می‌شود، بسیاری اعتقاد دارند که این عنوان جدید در انحصار ایکس‌باکس خواهد بود. در حالی که تاکنون هیچ چیزی در این خصوص به صورت رسمی اعلام نشده، اما یکی از اینسایدرهای مشهور در این باره صحبت کرده است.

Klobrille، اینسایدر مشهور ایکس‌باکس، پس از معرفی بازی Indiana Jones اعلام کرد که این اثر احتمالاً یکی از عناوین چند پلتفرمی “مورد به موردی” است که مایکروسافت پس از خرید بتسدا به آن اشاره کرده بود. این بازی‌ها اساساً پروژه‌هایی هستند که با وجود این‌که مایکروسافت مالک بتسدا است، اما می‌تواند بر روی پلتفرم‌های دیگر و اکوسیستم خارج از ایکس‌باکس عرضه شوند.

همچنین اندی رابینسون از وب‌سایت VGC، با انتشار یک توییت گفت که سکوت پلی‌استیشن در خصوص معرفی Indiana Jones به این دلیل است که هنوز از عرضه‌ی آن بر روی کنسول‌های خود مطمئن نیست. Klobrille در این خصوص با وی موافقت کرد. هنوز خرید بتسدا توسط مایکروسافت نهایی نشده است، بنابراین احتمال دارد بازی Indiana Jones در انحصار ایکس‌باکس نباشد. با احتمال شروع توسعه‌ی بازی قبل از خرید بتسدا، ممکن است این بازی جدید برای پلتفرم‌های مختلف نیز عرضه شود. با این حال، فعلاً همه چیز در حد حدس و گمان است.

از طرف دیگر، اگر بازی Indiana Jones یک اثر انحصاری ایکس‌باکس باشد، ممکن است مایکروسافت از آن برای رقابت با سری Uncharted استفاده کند. البته هنوز مشخص نیست که این بازی در چه سبکی خواهد بود. در هر صورت فعلا چیزی در خصوص انحصاری بودن و یا نبودن این بازی برای ایکس‌باکس مشخص نیست و باید منتظر اطلاعات بیشتری باشیم.

18
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید