طراح صداگذاری The Last of Us Part 2 به تیم توسعه‌ی God of War Ragnarok پیوست

۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۳

به تازگی یکی از طراحان بخش صداگذاری بازی The Last of Us Part 2 به تیم توسعه‌ی بازی God of War Ragnarok پیوسته است. برای جزئیات بیشتر این خبر با گیمفا همراه باشید.

بدون شک بسیاری از طرفداران مجموعه‌ی God of War منتظر اخبار و اطلاعات جدیدی از نسخه‌ی Ragnarok هستند. در همین حال به تازگی آقای آنتونی خیمنز (Anthony Jimenez)، یکی از طراحان بخش صداگذاری عنوان The Last of Us Part 2، به تیم توسعه‌ی God of War Ragnarok ملحق شده است.

سابقه‌ی کاری آقای خیمنز تنها به The Last of Us Part 2 محدود نمی‌شود. وی سابقه‌ی کار بر روی بخش صدای بازی Ori and the Blind Forest و همچنین عناوین Destiny 2، The Witness و Uncharted: Lost Legacy را در کارنامه‌ی خود دارد. خیمنز با انتشار پستی در صفحه‌ی توییتر خود اعلام کرد که به تیم صداگذاری پلی‌استیشن پیوسته است و پروژه‌ی بعدی آن بازی God of War Ragnarok خواهد بود.

متن پیام توییتری خیمنز به شرح زیر است:

من از پیوستن به تیم صداگذاری پلی‌استیشن بسیار هیجان‌زده هستم.

این باعث افتخار من است که با همکاری پلی‌استیشن به ساخت تجربه‌های منحصر به فرد و برجسته کمک کنم. پروژه‌ی بعدی من با نسخه‌ی جدید God of War آغاز می‌شود.

یکی از بخش‌های بازی The Last of Us Part 2 که به شدت مورد تحسین قرار گرفت، بخش صداگذاری آن بوده است. هر برخورد و صدای حاصل از آن در این بازی به صورت دقیق و با جزئیات حس می‌شد. حال باید منتظر ماند و دید تا این طراح صدا چه عملکردی را در نسخه‌ی بعدی God of War برجای خواهد گذاشت.

طبق برخی از شایعات‌ ارائه شده، به نظر می‌رسد بازی God of War Ragnarok یک عنوان بین نسلی خواهد بود و برای کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز عرضه شود. تاکنون این موضوع به صورت رسمی از سوی سونی تایید نشده است.

43
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید