بازی بعدی استودیوی هنگر ۱۳ احتمالاً در یک دنیای فانتزی و یا علمی-تخیلی جریان دارد

۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

طبق شواهد جدید منتشر شده، به نظر می‌رسد استودیوی هنگر ۱۳ (Hangar 13)، سازنده‌ی عنوان Mafia 3، در حال کار بر روی پروژه‌ی جدیدی است. بر اساس جزئیات منتشر شده، این پروژه‌ی جدید یک عنوان جهان باز است و احتمالاً در یک دنیای فانتزی/علمی-تخیلی جریان خواهد داشت.

استودیوی هنگر ۱۳ در حال حاضر به دنبال استخدام چند توسعه‌دهنده برای ساخت پروژه‌ی جدید خود است. توضیحات منتشر شده برای بخش نویسنده‌ی ارشد نشان می‌دهد که این بازی احتمالاً در یک دنیای فانتزی و یا علمی-تخیلی جریان دارد. همچنین در بخش توضیحات آگهی مربوط به جذب انیماتور گیم‌پلی اشاره شده است که فرد داوطلب باید توانایی خلق انیمیشن‌های انسانی و غیر انسانی خیره‌کننده را داشته باشد. به طور ویژه به نظر می‎رسد که این بخش آخر به یک فضای فانتزی یا علمی-تخیلی اشاره دارد.

همچنین به نظر می‌رسد المان‌های آنلاین نیز در پروژه‌ی جدید هنگر ۱۳ وجود دارد. در این آگهی به جذب یک فرد مجرب و طراح در ساخت عناوین آنلاین اشاره شده و هنگر ۱۳ به دنبال یک طراح ارشد برای این بخش است. انتظار می‌رود شرکت توکی گیمز (۲K Games) و استودیوی هنگر ۱۳ در سال جاری میلادی از این پروژه‌ی جدید رونمایی کنند. در صورت انتشار جزئیات بیشتر در خصوص این پروژه، آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

بازی Mafia: Definitive Edition آخرین ساخته‌ی استودیوی هنگر ۱۳ به شمار می‌رود که در حال حاضر بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

11
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید