شرکت OtterBox لوازم جانبی خود برای بازی‌های ویدیویی را معرفی کرد

۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۱
OtterBox

شرکت آترباکس (OtterBox) که یکی از مهم‌ترین تولیدکنندگان لوازم جانبی گوشی‌های موبایل است، اخیراً از لوازم جانبی مخصوص بازی‌های ویدیویی خود رونمایی کرد که برای علاقه‌مندان به سرویس‌های ابری نظیر Xcloud و Stadia کاربردی و مفید خواهند بود.

با ورود به نسل نهم بازی‌های ویدیویی و عرضه‌ی کنسول‌هایی نظیر پلی‌استیشن ۵ و ایکس باکس سریز ایکس و اس، تولید انبوه لوازم جانبی برای این کنسول‌ها اجتناب ناپذیر بوده و با گذشت مدت زمانی کوتاه از زمان حال، به وفور می‌توان کنترلرهای اختصاصی و موارد دیگر از شرکت‌های ثالث تولید کننده نظیر Razer را در بازار لوازم بازی‌های ویدیویی یافت.

اما با وجود شرکت‌هایی نظیر Razer و HyperX، شرکتی با نام آترباکس که در زمینه‌ی تولید قاب‌های گوشی و موارد دیگر فعالیت می‌کند، به صورت غیر منتظره وارد بازار پرتقاضای بازی‌های ویدیویی شده و قصد دارد تا تقاضاهای احتمالی کاربران سرویس‌های ابری نظیر Xcloud و Stadia را رفع کرده و سود آن را روانه‌ی حساب خود کند.

همانطور که اشاره شد، شرکت آترباکس که در سال ۱۹۹۸ تاسیس شده است، برندی برای تولید قاب‌های محافظ گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها بوده و در کلرادو ایالات متحده واقع شده است. این شرکت در نمایشگاه CES امسال از چندین محصول جدید خود که ظاهراً مختص انجام بازی‌های ویدیویی با استفاده از سرویس ایکس‌ کلود است رونمایی کرد که شامل گیره‌ی مخصوص موبایل برای کنترلر، کیف حمل کنترلرهای بازی، قاب مخصوص بازی، محافظ گلس صفحه نمایش مخصوص انجام بازی‌های ویدیویی می‌شود.

در پایان لازم به ذکر است که پیش فروش این لوازم جانبی از دو هفته‌ی دیگر آغاز شده و در ماه آینده‌ی میلادی به صورت رسمی عرضه خواهند شد.

 

3
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید