بازی Stronghold: Warlords تاخیر خورد

23 دی 1399 - 17:11

استودیوی فایرفلای (Firefly) به صورت رسمی اعلام کرد بازی Stronghold: Warlords با تاخیر عرضه خواهد شد. برای جزئیات بیشتر این خبر با گیمفا همراه باشید.

بازی Stronghold: Warlords که پیش‌تر قرار بود در تاریخ ۷ بهمن ۱۳۹۹ (۲۶ ژانویه ۲۰۲۱) منتشر شود، عرضه‌ی آن به تعویق افتاده است. طبق اعلام استودیوی فایرفلای، این بازی در تاریخ ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ (۹ مارس ۲۰۲۱) عرضه خواهد شد. فایرفلای در همین راستا بیانیه‌ای را در خصوص دلایل تاخیر بازی منتشر کرد. آماده نبودن بخش چندنفره‌ از دلایل مهم تاخیر بازی محسوب می‌شود. این استودیو می‌خواهد به قول‌هایی که در طول روند توسعه‌ی بازی داده است، عمل کند.

علت تاخیر در عرضه‌ی بازی Stronghold: Warlords آماده نبودن بخش چندنفره است. ما با چندین مورد غیر منتظره روبه‌رو شدیم. برای حل این مشکلات و رساندن بازی به تاریخ موعد تلاش کردیم زیادی کردیم، اما برای رفع همه‌ی آن‌ها به زمان بیشتری نیاز داریم.

می‌خواهیم در این مورد تا حد امکان با شما به صورت شفاف رفتار کنیم. ما در طول یک سال اخیر قابلیت‌های بخش چندنفره‌ی بازی را معرفی کردیم و عرضه‌ی Stronghold: Warlords بدون این بخش برای بازی‌بازان منصفانه نخواهد بود.

استودیوی فایرفلای بخش چندنفره‌ی بازی Stronghold: Warlords را در کنار گیم‌پلی Co-Op تبلیغ می‌کرد. این بخش شامل حالتی است که در آن دو بازی‌باز یک قلعه را کنترل و مدیریت می‌کنند و باید با یکدیگر ارتباط داشته باشند. این بازی علاوه بر بخش داستانی و چندنفره، در زمان عرضه از Steam Workshop نیز پشتیبانی می‌کند و کاربران می‌توانند نقشه‌ی خود را ایجاد کنند.

بازی Stronghold: Warlords برای انتشار بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در نظر گرفته شده است.

محسن رضوی فرHamidmeysamb

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید