بخش زامبی Call of Duty: Black Ops Cold War برای یک هفته رایگان خواهد شد

۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴

با اعلام استودیوی تری‌آرک (Treyarch)، بخش زامبی Call of Duty: Black Ops Cold War برای اولین بار در تاریخ این سری، از ۱۴ ژانویه به مدت یک هفته، رایگان خواهد شد.

با انتشار Call of Duty: Black Ops Cold War در نوامبر سال گذشته، این بازی با استقبال زیاد طرفداران مواجه شد و فروش بسیار خوبی را تجربه کرد. حال به لطف در پیش بودن رویداد جدید این عنوان که در ۱۴ ژانویه ۲۰۲۱ (پنج شنبه، ۲۵ دی ۱۳۹۹) آغاز خواهد شد، تری‌آرک (Treyarch) اعلام کرد بخش زامبی عنوان Call of Duty: Black Ops Cold War برای یک هفته به‌صورت رایگان در دسترس پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس و پلی‌استیشن خواهد بود.

رایگان شدن بخش زامبی بازی فرصت خوبی‌ است برای طرفداران تا با تجربه‌ی آن نسبت به خرید این عنوان در آینده تصمیم بگیرند. همچنین بازی در تاریخ ۱۴ ژانویه به‌روزرسانی جدیدی دریافت خواهد کرد که در آن نقشه‌ی Sanatorium به بخش Fireteam و حالت جدیدی با نام Cranked به بخش زامبی بازی اضافه خواهد شد. لازم به ذکر است که این بخش تنها تا ۲۱ ژانویه رایگان خواهد بود اما با این‌حال پس از اتمام این دوره، تمامی پیشروی‌های بازی‌باز به بازی اصلی منتقل خواهد شد. طبق خبر منتشر شده در سایت رسمی Call of Duty، در این یک هفته بخش‌های Die Maschine و Cranked برای تمامی پلتفرم‌ها و بخش Onslaught تنها برای پلی‌استیشن در دسترس خواهد بود.

Call of Duty: Black Ops Cold War هم اکنون بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ در دسترس بازی‌بازان قرار دارد. در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را به قلم مصطفی زاهدی از اینجا بخوانید.

2
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید