ماشین محبوب Corvette Stingray بالاخره به بازی Forza Horizon 4 می‌آید

۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۳

یک اتومبیل جدید، دوست داشتنی، به شدت محبوب و نمادین به زودی به بازی Forza Horizon 4 افزوده خواهد شد. ماشین شورولت Corvette Stingray که قدرتمندترین، سریعترین و سر‌سخت‌ترین ماشین Corvette تاکنون ساخته شده هست، طی همین هفته به عنوان Forza Horizon 4 می‌آید.

همانطور که همه می‌دانیم، در بازی‌های سری اتومبیل‌رانی و ریسینگ (Racing Games)، هر چه ماشین‌های بیشتر و متنوع‌تری وجود داشته باشد، آن عنوان ارزش بیشتری دارد و همچنین بازی‌بازان بسیار زیادتری را می‌تواند به سمت خود جذب نماید.

Forza Horizon 4 پس از انتشار در مهر ۹۷ (اکتبر ۲۰۱۸) عملکرد شگفت انگیزی از خود نشان داد و توانست تا نام خود را به عنوان یکی از بهترین عناوین ریسینگ و اتومبیل‌رانی در تاریخ بازی‌های ویدیویی ثبت نماید. همچنین این بازی از زمان عرضه تا الان با انتشار به روزرسانی‌های متعدد و همچنین اضافه کردن محتواهای مختلف و جدید توانسته است تا طرفداران را راضی نگه داشته و کاری کند تا آن‌ها نیازی به تجربه‌ی عناوین ریسینگ دیگر نداشته باشند.

حال جدیدترین اتومبیلی که بسیار مورد انتظار بوده، شورولت Corvette Stingray، اتومبیلی که به همان اندازه که در جاده قدرتمند است زیبا و باشکوه هم هست، به این عنوان اضافه می‌شود تا یک تجربه‌ی ناب را بار دیگر با ماشینی جدید، در اختیار علاقمندان قرار دهد.

کوروت جدید پنج شنبه، ۲۵ دی ماه ۱۳۹۹ (۱۴ ژانویه ۲۰۲۱) به Forza Horizon 4 اضافه خواهد شد. بازی‌بازان می‌توانند تا از طریق پیروزی در یک سری رقابت های ویژه، مخصوصاً در سری مسابقات Find New Roads در فصل تابستان، این ماشین را بدست آورند. همچنین برای جزئیات بیشتر می‌توانید از طریق این لینک به فیلم منتشر شده درباره‌ی این اتومبیل و راه‌های بدست آوردن آن در یوتیوب، که توسط کانال رسمی Forza منتشر شده، دسترسی پیدا کنید.

شورولت Corvette Stingray یک هیولای کامل چه در داخل دنیای Forza Horizon 4 و چه در خارج از آن است. این ماشین به عنوان بهترین ماشین سال ۲۰۱۹ توسط MotorTrend معرفی شد و همچنین می‌تواند ظرف ۳ ثانیه از سرعت ۰ به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد که شگفت انگیز است. می‌توان گفت که هوادارن حق داشتند تا این ماشین را برای اضافه شدن به بازی Forza Horizon 4 درخواست دهند چرا که در یک عنوان جهان باز و ریسینگ راندن این هیولا حس فوق‌العاده‌ای خواهد داشت! بدون شک این اتومبیل به یکی از بهترین اتومبیل‌های این سری مبدل خواهد شد.

بازی Forza Horizon 4 هم اکنون برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس و همچنین رایانه‌های شخصی در دسترس می‌باشد. در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را از اینجا و به قلم محمد آریامقدم بخوانید.

نظر شما در این باره چیست؟ با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید