تاریخ انتشار بازی Project Athia مشخص شد

23 دی 1399 - 10:06

استودیوی اسکوئر انیکس (Square Enix) امروز در جدیدترین خبر خود از تاریخ انتشار بازی Project Athia رونمایی کرد. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئوی تازه‌ای از این عنوان در دسترس قرار گرفته است که در ادامه آن را با هم تماشا خواهیم کرد.

Project Athia به یکی از رازآلودترین عناوین استودیوی اسکوئر انیکس تبدیل شده است؛ چرا که تا این جا اطلاعات چندانی از آن در دسترس قرار نگرفته است. به همین دلیل، بسیاری از بازی‌بازان مشتاق هستند تا از جزئیات ریز و درشت این اثر آگاه شوند و تصمیم بهتری برای تجربه‌ کردن آن داشته باشند. حال سونی امروز اطلاعات جدیدی از این بازی را در دسترس قرار داده است که نباید آن‌ها را از دست داد.

امروز تریلری از بازی Project Athia عرضه شد که اطلاعاتی از تاریخ انتشار آن را نمایش داد. به نظر می‌رسد که تا انتشار این بازی دقیقا یک سال فاصله داریم و در ژانویه‌ی سال ۲۰۲۲ میلادی به دست هواداران خواهد رسید. تیم سازنده قصد دارد تا تمرکز فراوانی روی این بازی داشته و آن را به بهترین شکل ممکن منتشر کند. تا سال آینده هم قرار است اخبار زیادی شامل اطلاعات داستانی، تریلرها و تصاویر مربوط به این اثر عرضه گردد تا بازی‌بازان بیش از پیش با آن آشنا شوند.

همان‌طور که اطلاع دارید، در گذشته گفته شد که بازی Project Athia به مدت دو سال در انحصار کنسولی پلی‌استیشن ۵ خواهد بود که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. البته این بازی بر روی رایانه‌های شخصی نیز منتشر می‌شود. پس از سال ۲۰۲۴ میلادی باید دید که این بازی بر روی چه پلتفرم‌هایی در دسترس قرار خواهد گرفت. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید ویدئویی تازه‌ای از آن را تماشا و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

Y.RPlayStation Studios PS5A²S²pideyprsmeysambred devil champH.SONY@alistarNightFuryMateus_bkکسری نراقی
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید