شایعه: GTA VI دارای شخصیت اصلی مذکر و مونث خواهد بود

۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۵

طبق اطلاعات جدید منتشر شده از سوی یک اینسایدر، به نظر می‌رسد عنوان‌ GTA VI برای اولین بار در این سری، شخصیت اصلی مذکر و مونث قابل بازی خواهد داشت. برای جزئیات بیشتر این خبر با گیمفا همراه باشید.

شرکت راک‌استار (Rockstar Games) تاکنون نسخه‌ی ششم از بازی GTA را معرفی نکرده است؛ با این حال، در طول دو سال اخیر شایعات و اطلاعات مختلفی در مورد آن منتشر شده‌اند. به گفته‌ی برخی از منابع، این بازی تا سال ۲۰۲۳ عرضه نخواهد شد. با این حال، اخیراً تام هندرسون (Tom Henderson) که یکی از اینسایدرهای معتبر به شمار می‌رود، اطلاعات جدیدی را از GTA VI به اشتراک گذاشته است.

تام هندرسون در توییت اخیر خود اشاره کرد که بازی GTA VI برای اولین بار در تاریخ این مجموعه، از یک شخصیت اصلی مذکر و مونث قابل بازی برخوردار خواهد بود. با توجه به این که اینسایدر مذکور پیش از این اطلاعات درستی را منتشر کرده است و سابقه‌ی خوبی دارد، احتمالاً وجود شخصیت مذکر و مونث قابل بازی در GTA VI حقیقت خواهد داشت.

یکی از اولین شایعات مربوط به GTA VI حاکی از آن بود که این بازی دارای شخصیت‌های ‌قابل بازی مرد و زن است و وقایع آن در Vice City جریان دارد. همچنین یکی از شایعات دیگر به وجود یک سیستم آب ‌و هوایی جدید و قرار داشتن طوفان و گردباد در این بازی اشاره داشت. در هر صورت، با توجه به این‌ موضوع که اطلاعات جدید ارائه شده هنوز به صورت رسمی تایید نشده‌اند، آن‌ها را در قالب شایعه در نظر می‌گیریم. اخیراً نیز گمانه‌زنی‌ها و شایعه‌ی جدیدی در خصوص GTA VI منتشر شده است که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این لینک مطالعه بفرمایید.

53
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید