اطلاعات جدیدی از بازی Lords of the Fallen 2 منتشر شد

۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۸

شرکت لهستانی سی‌آی گیمز (CI Games) به تازگی اطلاعات جدیدی از بازی Lords of the Fallen 2 را به اشتراک گذاشته است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

آقای مارک تایمینسکی (Marek Tyminski)، مدیر اجرایی شرکت سی‌آی گیمز، اخیراً اطلاعاتی از بازی Lords of the Fallen 2 را منتشر کرده است. وی اعلام کرد که این بازی بزرگ‌ترین پروژه‌ی سی‌آی گیمز تا به امروز محسوب می‌شود. همچنین بیش از ۸۰ نفر بر روی این پروژه کار می‌کنند و بودجه‌ای در حدود ۶ میلیون یورو جمع‌آوری شده است. وی در این باره اظهار داشت:

بازی Lords of the Fallen 2 بزرگ‌ترین پروژه‌ی در حال ساخت سی‌آی گیمز به شمار می‌رود. نسخه‌ی اول این بازی به طور کامل و با قیمت ۶۰ دلار منتشر شده بود. مقیاس نسخه‌ی دوم نسبت به نسخه‌ی اول بزرگ‌تر و گسترده‌تر شده است. نسخه‌ی دوم یک فانتزی تاریک را در کنار سیستم مبارزات بهبود یافته و چالش‌برانگیز به مخاطبان ارائه می‌دهد.

استراتژی ما در مقایسه با سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ به طور قابل توجهی تغییر کرده است. در حالی که بازی Lords of the Fallen 2 با قیمت کامل عرضه خواهد شد، عنوان Sniper Ghost Warrior Contracts 2 با یک قیمت میانه و متوسط منتشر می‌شود. ما از تیم‌های توسعه‌دهنده‌ی این دو بازی که به صورت جداگانه کار می‌کنند و همچنین از شرکای خارجی خودمان، قدردانی می‌کنیم.

بازی Lords of the Fallen 2 در طول روند توسعه‌ی خود با مشکلات مختلفی مواجه شد. پیش از آن که وظیفه‌ی توسعه‌ی این بازی به استودیوی هکس‌ورکس (Hexworks) سپرده شود، دو استودیوی دیگر بر روی آن کار می‌کردند. سی‌آی گیمز برنامه‌ی بلندمدتی را برای آی‌پی Lords of the Fallen هدف‌گذاری کرده است.

علاوه بر این، از لوگوی بازی Lords of the Fallen 2 رونمایی شد که در تصویر زیر مشخص است.

همچنین آقای تایمینسکی اعلام کرد تاکنون بیش از ۱۱ میلیون نسخه از همه‌ی بازی‌های آی‌پی Sniper Ghost Warrior به فروش رفته است. وی اشاره کرد که به زودی بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 نیز منتشر خواهد شد. وی در این خصوص گفت:

تاکنون بیش از ۱۱ میلیون نسخه از آی‌پی Sniper Ghost Warrior به فروش رفته است. همچین فروش بازی Sniper Ghost Warrior Contracts به تازگی از مرز ۱ میلیون نسخه عبور کرد. قسمت دوم این بازی به زودی در سراسر جهان منتشر خواهد شد.

17
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید