قابلیت کشتن با کیف در بازی Hitman از یک باگ گرفته شده است

۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹

به تازگی برخی از اعضای استودیوی آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive) در مصاحبه‌ای، در خصوص قابلیت کشتن با کیف در بازی Hitman صحبت کرده‌اند. به گفته‌ی آن‌ها، این قابلیت در حقیقت از یک باگ گرفته شده است.

کمتر از ۹ روز دیگر تا انتشار بازی مورد انتظار Hitman III باقی مانده است. با عرضه‌ی این بازی، سه‌گانه‌ی World of Assassination که در سال ۲۰۱۶ آغاز شد، به پایان خواهد رسید. تاکنون پیش‌نمایش‌ها و اطلاعات مختلفی در خصوص این نسخه منتشر شده‌ است. اخیراً توسعه‌دهندگان بازی در مصاحبه‌ی اخیر خود، درباره‌ی تاریخچه‌ی یک روش محبوب کشتن در این سری صحبت کرده‌اند.

خانم فارست استوارتوت لارج (Forest Swartout Large)، تهیه‌کننده‌ی اجرایی و آقای تراویس باربور (Travis Barbour)، مدیر روابط عمومی آی‌او اینتراکتیو، در مصاحبه با وب‌سایت VG247، در مورد بازی Hitman III صحبت کردند. این دو شخص در خصوص احساس خود در مورد پایان یافتن این سه‌گانه صحبت کرده‌اند. به گفته‌ی باربور، اضافه شدن عناصر لایو سرویس به این بازی‌ها، با عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها، ماموریت‌ها و محتوای مختلف مهم و حیاتی بوده است.

در ادامه از آن‌ها در خصوص لحن جدی، فضای تاریک‌تر و کم شدن حس طنز در بازی Hitman III سوال شد. آقای باربور در این باره گفت که حس شوخ‌طبعی در بازی‌های Hitman، مانند حمله به مردم با ماهی و موارد مشابه وجود خواهد داشت. وی می‌گوید برخی از المان‌ها مانند کشتن با استفاده از کیف سامسونت، در حقیقت یک باگ بوده که در نهایت به یک قابلیت محبوب تبدیل شده است. به گفته‌ی وی، محبوبیت این ویژگی باعث شد که بار دیگر به این سری بازگردانده شود.

طبق گزارش وب‌سایت Polygon، باگ مذکور به این صورت بود که مامور ۴۷ کیف خود را به سمت هدف مورد نظر پرتاب می‌کرد. پس از این که سازندگان مشکل را برطرف کردند، تصمیم گرفتند تا در تاریخ ۸ اوت ۲۰۱۹ این قابلیت را به عنوان بخشی از بسته‌ی چالشی “Best Case Scenario” به بازی بازگردانند. باربور در مصاحبه با VG247 گفت که این باگ در اصل به دلیل مشکل افت فریم در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی رخ می‌داد. وی همچنین اعلام کرد که علاقه دارد آی‌او اینتراکتیو از این موارد بیشتر استفاده کرده و چیزهای تازه‌ای را خلق نماید. در ادامه‌ی این مصاحبه، استوارتوت لارج توضیح داد که تیم نویسندگی Hitman III شامل ۶ نفر هستند و داستان‌ها و دیالوگ‌های بیشتری در این بازی نسبت به دو نسخه‌ی قبل وجود خواهد داشت.

بازی Hitman III در تاریخ ۱ بهمن ۱۳۹۹ (۲۰ ژانویه ۲۰۲۱) در دسترس دارندگان کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.

12
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید