آیتم‌های رایگان دموی بازی Monster Hunter Rise برای نسخه‌ی اصلی کاربردی خواهند بود

22 دی 1399 - 11:06

استودیوی کپ‌کام (Capcom) امروز اطلاعات جالبی را از آیتم‌های نسخه‌ی دموی بازی Monster Hunter Rise در دسترس قرار داد که هواداران نباید آن‌ها را از دست بدهند. برای مشاهده‌ی جزئیات بیشتر در این خصوص، ما را در ادامه همراهی کنید.

تا به حال نسخه‌های مختلفی از سری Monster Hunter به دست بازی‌بازان رسیده که هر یک از آن‌ها جذابیت‌های خاص خود را داشته است. جدیدترین نسخه‌ی این سری Monster Hunter Rise نام دارد که قرار است به صورت انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. در این بازی باید با شخصیتی قدرتمند همراه شده و به شکار هیولاها و موحودات غول‌پیکر بروید. در این مسیر سلاح‌های بی‌شماری در اختیار شما قرار می‌گیرد که باید بهترین استفاده را از آن‌ها داشته باشید. بنابراین در صورتی که از دوستداران ژانرهای اکشن و نقش‌آفرینی و یا سری گفته شده هستید، Monster Hunter Rise را به هیچ وجه از دست ندهید. قابل ذکر است که شرکت کپ‌کام به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده دارد.

همان‌طور که در جریان هستید، دموی بازی Monster Hunter Rise از چند روز قبل منتشر شده است. بازی‌بازان به وسیله‌ی این دمو قادر هستند تا به بخش‌های مهمی از نسخه‌ی اصلی دسترسی داشته و تصمیم بهتری برای خرید آن بگیرند. چند روز قبل هم ویدئویی از این نسخه عرضه شد که برای تماشای آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

هواداران زیادی هم‌اکنون مشغول تجربه‌ی نسخه‌ی دموی بازی Monster Hunter Rise هستند. به گفته‌ی آن‌ها، این عنوان حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و در ادامه خواهد درخشید. حال امروز در خبر جالبی آگاه شدیم که آیتم‌های رایگان موجود در دموی این بازی در نسخه‌ی اصلی نیز قابل استفاده خواهند بود. بنابراین این بهترین فرصت برای بازی‌بازانی است که قصد دارند تا کار خود را با بیشترین قدرت ممکن در نسخه‌ی اصلی آغاز نمایند. فراموش نکنید که این آیتم‌ها در نسخه‌ی اصلی رایگان نخواهند بود و برای دستیابی به آن‌ها باید تلاش زیادی داشته باشید.

بازی Monster Hunter Rise در تاریخ ۶ فروردین ۱۴۰۰ (۲۶ مارس ۲۰۲۱ میلادی) برای کنسول ذکر شده در دسترس قرار خواهد گرفت. بنابراین در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این نسخه، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

meysamb
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید