گزارش: بازی Biomutant تا قبل از ماه مارس منتشر نخواهد شد

Biomutant

تاخیرهای متعدد و چرخه‌ی توسعه و بازاریابی نسبتاً طولانی عنوان Biomutant باعث شده تا شرکت تی اچ کیو نوردیک (THQ Nordic) به عنوان ناشر این بازی و همچنین استودیوی اکسپریمنت ۱۰۱ (Experiment 101) به عنوان استودیوی توسعه دهنده‌ی بازی تحت فشار زیادی از سمت طرفداران و همچنین جامعه‌ی بازی‌بازان قرار گیرند.

در آخرین مصاحبه‌ی تی اچ کیو نوردیک با رسانه‌ی گیم اینداستری (GamesIndustry)، مدیر عامل این شرکت، کلمنز کروزر، احتمال داد که بازی در سه ماهه‌ی دوم سال جدید میلادی و مدتی قبل از ورود به ماه آوریل عرضه شود (شما می‌توانید خبر مربوط به این گزارش را از اینجا بخوانید) اما طبق آخرین گزارش از روند توسعه‌ی بازی به نظر می‌رسد که این احتمال اشتباه بوده باشد.

گیم اینداستری اخیراً با ارسال یک پیام در توییتر، تأیید کرده است که آنها از تی اچ کیو نوردیک اطلاعاتی را دریافت کرده‌اند که نشان می‌دهد این بازی در سال مالی آینده‌ی شرکت، که از اول آوریل ۲۰۲۱ آغاز می‌شود و ۳۱ مارس ۲۰۲۲ پایان می‌یابد، منتشر خواهد شد. نکته‌ی بد خبر اینجاست که از آنجایی که سال مالی شرکت تا مارس ۲۰۲۲ ادامه خواهد داشت، پس ممکن است این بازی تا سال ۲۰۲۲ نیز عرضه نگردد.

این می‌تواند هم خبری خوب و هم خبری بد برای طرفداران این عنوان باشد چرا که تا حدودی می‌توان گفت که بازه‌ی انتشار بازی مشخص شد است اما با این حال ممکن است که این اثر تا سال ۲۰۲۲ نیز عرضه نگردد و یا حتی دوباره شاهد تاخیر مجدد آن باشیم.

بازی Biomutant در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌بکس وان و رایانه‌های شخصی در حال توسعه می‌باشد و همچنین احتمال می‌رود که نسخه‌های نسل نهمی آن نیز برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری اکس و سری اس در دست ساخت قرار داشته باشد. همچنین در صورت تمایل می‌توانید تریلر منتشر شده از گیم‌پلی این عنوان را از اینجا مشاهده نمایید.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا شما هم از طرفداران این بازی هستید؟ با ما به اشتراک بگذارید.

meysambکسری نراقی
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید