تریلر جدیدی از شخصیت Yoru در بازی Valorant منتشر شد

۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷

استودیوی رایت گیمز (Riot Games) در روزهای گذشته اطلاعاتی از کاراکتر جدید بازی Valorant را در دسترس قرار داده بود. اعضای این تیم امروز هم ویدئوی تازه‌ای را در این زمینه منتشر کرده‌اند که در ادامه آن را با هم تماشا خواهیم کرد.

Valorant از سری عناوین اول‌شخص و تیراندازی است که اواسط سال ۲۰۲۰ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصیت در دسترس قرار گرفت و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. یکی از دلیل محبوبیت این عنوان، محتویات جالب همچون شخصیت‌های زیاد برای انتخاب است. همچنین بازی‌بازان قادر هستند تا به بخش‌های زیادی هم دسترسی داشته باشند. در بخش اصلی این اثر باید تیمی ۵ نفره را تشکیل داده و با گروه مقابل رقابت سختی داشته باشید. اکثر حالت‌های این اثر به صورت چندنفره است و تجربه‌ی آن‌ها با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان امکان‌پذیر خواهد بود. بنابراین در صورتی که از دوستداران سبک‌های ذکر شده هستید، Valorant را به هیچ وجه از دست ندهید.

پشتیبانی تیم سازنده یعنی استودیوی رایت گیمز هم یکی دیگر از دلایل مطرح شدن بازی Valorant به شمار می‌رود. هر چند وقت یک بار، به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی متنوعی برای این عنوان عرضه می‌گردد تا لذت تجربه‌ی آن دوچندان شود. چندی پیش هم اطلاعاتی از بخش دوم این بازی و اضافه شدن شخصیت جدیدی منتشر شد که برای مشاهده‌ی خبر مربوط به آن می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید.

بازی‌بازان به وسیله‌ی این به‌روزرسانی قادر هستند تا کاراکتر جدیدی به نام Yoru را برگزیده و نبردهای دشواری داشته باشند. ظاهرا این شخصیت مهارت‌های فراوانی هم در خود دارد که از آن‌ها می‌توان به قابلیت نامرئی شدن برای مدتی محدود اشاره داشت. وی قادر است تا از این راه دشمنان خود را گمراه کرده و سپس ضربات سختی به آن‌ها وارد آورد. همچنین ظاهر و سلاح‌های او نیز بسیار خاص هستند و در کل می‌تواند انتخاب جذابی برای بسیاری از افراد به حساب بیاید. این به‌روزرسانی قرار است در تاریخ ۲۳ دی ۱۳۹۹ (۱۲ ژانویه ۲۰۲۱ میلادی) در اختیار طرفداران قرار گیرد. در نهایت باید منتظر بود و دید که این محتویات چه تاثیری در بهتر شدن بازی خواهد داشت.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Valorant، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. در پایان می‌توانید ویدئویی از کاراکتر Yoru را تماشا و دانلود کنید. ضمنا مطالعه‌ی نقد و بررسی این اثر به قلم آریا مقدم از این نشانی قابل مطالعه است.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

3
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید