اطلاعاتی از به‌روزرسانی نسل نهمی بازی GTA Online لو رفت

21 دی 1399 - 23:31

اطلاعاتی در مورد به‌روزسانی نسخه‌ی‌ نسل نهمی بازی GTA Online به بیرون درز پیدا کرده است. گویا تغییر شخصیت بازی، جزئی از مهم‌ترین قابلیت‌ها خواهد بود. با گیمفا همراه باشید.

بازی GTA V و بخش چند نفره‌ی آن با نام Grand Theft Auto Online، هنوز یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کره‌ی زمین است. بنابراین جای تعجب نیست که بسیاری از بازی‌بازان GTA، مشتاق شنیدن اطلاعات بیشتری در مورد برنامه‌های راک‌استار گیمز (Rockstar Games)، برای نسخه‌ی کنسول‌های نسل بعدی هستند. این شرکت هنوز از انتشار جزئیات رسمی در مورد به‌روزرسانی خودداری می‌کند، اما برخی اخبار در مورد تغییرات بازی در اینترنت درز پیدا کرده‌اند.

در به‌روزرسانی اخیر GTA Online، ارجاعاتی به نسخه‌ی بعدی بازی یافت شده است. اطلاعاتی که تا به امروز در مورد نسخه‌ی نسل بعدی این بازی لو رفته، خبر از تغییرات زیادی ندارد. بازی‌بازان GTA Online می‌توانند با خیال راحت شخصیت خودشان در بازی را به کنسول نسل نهمی انتقال دهند، اما نمی‌توانند در همان دنیایی که بازی را تجربه می‌کردند حاضر باشند. این بازی از قابلیت کراس پلتفرم پشتیبانی نمی‌کند. این بدان معنی است که هر کنسول، یک دنیای جداگانه در بازی دارد.

خبر خوب این است که انتقال شخصیت‌ها بسیار ساده و سریع انجام می‌شود. این اتفاق در نسل قبلی هم به آسانی انجام شد. زمانی که نسخه‌های نسل نهمی بازی منتشر شود، بازی‌بازان می‌توانند با خیالی آسوده انتقال را انجام دهند. خبر بد این است که به‌نظر می‌رسد راک‌استار هنوز به این روش قدیمی برای تجزیه‌ی جامعه‌ی بازی در سیستم عامل‌های مختلف اعتماد می‌کند. آن‌ها امیدوار هستند که این تجربیات را در عناوین بعدی خودشان وارد کنند. بازی‌بازان به وضوح قابلیت کراس پلتفرم را می‌خواهند تا بتوانند به تجربه‌ی بازی در کنسول‌های مختلف بپردازند.

mrdtgamer6Y.RP.morganمحمد کرامت‌ فرmeysambred devil champ@alistarکسری نراقی
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید