دیوید کیج به یک معرفی بزرگ در سال ۲۰۲۱ اشاره می‌کند

۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۵

دیوید کیج (David Cage)، بنیان‌گذار استودیوی کوانتیک دریم (Quantic Dream) و خالق بازی‌هایی همچون Beyond Two Souls و Heavy Rain، در توییتی اعلام کرد که در سال ۲۰۲۱ اخبار هیجان‌انگیزی را از پروژه‌ی جدید این استودیو ارائه خواهد داد. برای جزئیات بیشتر این خبر با گیمفا همراه باشید.

سال ۲۰۲۱ می‌تواند نوید سال بسیار خوبی برای بازی‌‌بازان باشد. آقای دیوید کیج، بنیان‌گذار کوانتیک دریم و خالق بازی‌هایی مانند Fahrenheit, Heavy Rain و Detroit Become Human، با انتشار توییتی در صفحه‌ی شخصی خود سال نوی میلادی را تبریک گفت. وی همچنین اعلام کرد که در سال جاری میلادی، اخبار جدیدی از پروژه‌های این استودیو منتشر خواهد شد.

پیام توییتری آقای کیج به شرح زیر است:

سال نوی میلادی را به همه تبریک می‌گویم. برای شما در سال جدید آرزوی سلامتی، شوق، الهام، سرگرمی، دوستی، عشق و امیدواری دارم. سال ۲۰۲۱ برای کوانتیک دریم و جامعه‌ی بازی‌بازان سال هیجان‌انگیزی خواهد بود.

ما بی‌صبرانه منتظر ارائه‌ی اخبار هیجان‌انگیز به شما هستیم.

استودیوی کوانتیک دریم سال گذشته به صورت رسمی اعلام کرد که از این پس به عنوان ناشر مستقل فعالیت می‌کند. به نظر می‌رسد پروژه‌ی جدید این استودیو بر روی پلتفرم‌های مختلف عرضه خواهد شد.

بازی Detroit: Become Human آخرین اثر استودیوی کوانتیک دریم محسوب می‌شود که در حال حاضر بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

30
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید