بازی Assassin’s Creed Valhalla یکی از ویژگی‌های بسیار پر طرفدار را باز می‌گرداند

Assassin's Creed Valhalla

بازی Assassin’s Creed Valhalla توانست تا با ارائه‌ی یک تجربه‌ی بسیار خوب خاطره‌ی خیلی خوشی را در ذهن بسیاری از بازی‌بازان ثبت نماید و تا حدود زیادی انتظارات طرفداران را از یک بازی Assassin’s Creed برآورده سازد.

با این حال یک ویژگی هست که در عنوان قبلی این سری یعنی Assassin’s Creed Odyssey وجود داشت و در این عنوان وجود ندارد که کمی خاطر طرفداران این بازی را آزرده نموده و  بسیاری خواهان بازگشت آن به Assassin’s Creed Valhalla هستند. در بازی Assassin’s Creed Odyssey می‌توانستید که یک قطعه‌ی مخصوص را به لباس یا یکی از سلاح‌های مورد نظرتان اضافه کنید تا عملکرد آن را بهبود بخشید. در بازی Assassin’s Creed Valhalla نیز می‌توانید این کار را انجام دهید اما تفاوت در اینجاست که در نسخه‌ی قبلی Assassin’s Creed می‌شد که همانند لباس و سلاح‌هایتان رنگ آن قطعه‌ی اضافه شده را نیز شخصی سازی کنید ولی در Assassin’s Creed Valhalla اینگونه نیست. این ویژگی شخصی سازی رنگ‌ها برای تجهیزات یکی از ویژگی‌های دوست داشتنی در Assassin’s Creed Odyssey بود که به نظر می‌رسد متاسفانه در Valhalla وجود ندارد.

همچنین قبل از انتشار این اثر اعلام شده بود که این ویژگی در بازی وجود خواهد داشت اما در نسخه‌ی نهایی بازی خبری از این ویژگی نبود. حال خبر خوب این است که به لطف پشتیبانی یوبیسافت (Ubisoft) و همچنین درخواست بسیار زیاد هواداران، اخیراً تأیید شده است که این ویژگی به زودی به این عنوان راه خواهد یافت.

کاربر BEmuddle در وبسایت ردیت (Reddit) اعلام کرده که با پشتیبانی یوبی‌سافت تماس گرفته و از آن‌ها در این مورد سوال کرده است. آن‌ها نیز در پاسخ خود تأیید کردند که این ویژگی در حال آماده شدن است هرچند زمان مشخصی برای تاریخ انتشار آن در نظر ندارند.

در ادامه می‌توانید پاسخ یوبی‌سافت را مشاهده نمایید

از اینکه با پشتیبانی Ubisoft تماس گرفتید متشکریم.

از بابت تأخیر در پاسخ به شما کاربر گرامی عذرخواهی می‌کنم.

من می‌دانم که شما در مقاله‌ای پیش از انتشار بازی خوانده بودید که بازی‌بازان می‌توانند زره و سلاح‌های بدست آمده را شخصی سازی کنند.

ما می‌توانیم تأیید کنیم که این ویژگی به Valhalla خواهد آمد، با این وجود ما زمان دقیقی برای انتشار آن در نظر نداریم.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه، پیشنهاد می‌کنیم که همیشه نگاهی به انجمن یوبیسافت داشته باشید:

discussions.ubisoft.com/?lang=en-US

در صورت بروز هر مشکل دیگری لطفا با ما تماس بگیرید. خوشحال خواهیم شد که کمک کنیم.

این خبر بسیار خوبی برای کسانی است که مدت‌ها منتظر اضافه شدن این ویژگی به بازی Assassin’s Creed Valhalla بودند.

بازی Assassin’s Creed Valhalla بر روی پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، رایانه‌های شخصی و همچنین سرویس‌های استدیا و لونا (Luna) در دسترس است. در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را از اینجا و به قلم سعید آقابابایی بخوانید.

آرینP.morganHamid❾❻︵✎﹏ȏṃıԀmeysambNinja Theory

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید