احتمالا به زودی مکانیک و ویژگی‌های جدیدی به گیم پلی بازی Call of Duty: Warzone اضافه خواهند شد

Warzone

بازی Call of Duty: Warzone احتمالا در هفته‌ی پیش رو شاهد اضافه شدن یک مکانیک جدید به گیم‌پلی خود باشد. طبق آخرین شایعات به زودی یک نقشه‌ی جدید (که می‌توانید خبر مربوطه را از اینجا مطالعه کنید) به این عنوان اضافه می‌شود که شامل یک دریاچه نیز می‌گردد.

این نکته که نقشه‌ی جدید، که با نام Sanatorium تایید شده بود به زودی طی به روز رسانی جدیدی به این عنوان اضافه خواهد شد، شامل یک دریاچه نیز هست، می‌تواند به این معنی باشد که شنا کردن و همچنین وسایل نقلیه‌ی آبی در کنار نقشه‌ی جدید به عنوان Warzone اضافه خواهند شد. همچنین لازم به ذکر است که بازی‌بازان بسیاری خواهان اضافه شدن شنا کردن و وسایل نقلیه‌ی آبی به این عنوان بوده‌اند.

با اینحال این‌ موارد تنها در حد یک شایعه هستند و نباید تا قبل از تایید رسمی توسط توسعه دهندگان روی این شایعات حساب کرد.

با اینکه منبع منتشر کننده‌ی این شایعه قبلا هم اخبار درستی از سری Call of Duty منتشر کرده و تا حدود زیادی ثابت کرده بود که می‌شود به آن اعتماد کرد، اما با این حال هنوز هیچ چیز به صورت رسمی تایید نشده و تا زمان تایید رسمی بهتر است که به چشم شایعه به این موارد نگاه کنیم.

به هر حال به زودی در طی هفته آینده با انتشتار آپدیت جدید بازی Warzone همه چیز روشن خواهد شد و از این نظر نیاز به انتظار زیادی نیست.

بازی Call of Duty: Warzone به صورت رایگان بر روی پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس و همچنین رایانه‌های شخصی در دسترس است. همچنین می‌توانید نقد وبررسی این بازی را از اینجا به قلم محمد آریامقدم بخوانید.

نظر شما در این باره چیست؟ به نظر شما مکانیک شناکردن و اضافه شدن وسایل نقلیه‌ی آبی به این عنوان ایده‌ی خوب و کاربردی هست؟ با ما به اشتراک بگذارید.

Y.Rmeysamb

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید