به‌روزرسانی بعدی بازی Fallout 76 تغییرات مهمی به همراه خواهد داشت

21 دی 1399 - 13:07

این به‌روزرسانی فضای ذخیره‌ی (Stash) بازی‌بازان را به میزان قابل توجهی افزایش داده و قابلیت‌های جدیدی به بازی Fallout 76 اضافه خواهد کرد.

ماه پیش بود که بتسدا (Bethesda) از تغییرات در فضای ذخیره‌سازی و برخی بخش‌های دیگر بازی Fallout 76 صحبت کرد. به گفته‌ی بتسدا، در این به‌روزرسانی فضای ذخیره‌سازی به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت و نوارهای جدیدی به Pip-Boy اضافه خواهند شد تا دسترسی راحت‌تری برای بازی‌بازان فراهم کند. این تغییرات برای اعمال در ماه ژانویه برنامه‌ریزی شده بودند و حالا باخبر شدیم که مراحل آزمایش آن‌ها آغاز شده است. برخی از بازی‌بازان می‌توانند این تغییرات که به گفته‌ی بتسدا “بسیار مثبت” هستند را تجربه کنند.

به‌روزرسانی جدید فعلا فقط روی سرورهای آزمایشی منتشر شده و کاربران رایانه‎‌های شخصی که به این سرورها دسترسی دارند می‌توانند آن را تجربه کنند. پس اگر شماهم از این دسته‌ی کاربران هستید، می‌توانید همین حالا وارد بازی شده و تغییرات جدید را بررسی کنید.

بر اساس اطلاعاتی که از این به‌روزرسانی داریم، می‌توان گفت که تغییرات اعمال شده کاملا مثبت و کاربردی هستند. فضای ذخیره‌ی بازی‌بازان حالا بیشتر شده. بخش‌های جدید Pip-Boy هم کاربردی به نظر می‌رسند. اگر از کاربران بازی Fallout 76 باشید، مطمئنا از اهمیت فضای ذخیره‌سازی آگاه هستید. بیشتر شدن این فضا بسیار کاربردی خواهد بود. البته این اولین بازی نیست که شاهد افزایش این مورد هستیم. در ادامه می‌توانید توضیحات بتسدا درباره‌ی این به‌روزرسانی را مشاهده کنید:

ما نام این به‌روزرسانی را “Inventory Update” گذاشته‌ایم. به این خاطر که پیشرفت‌های زیادی در نحوه‌ی مدیریت وسایلتان اعمال خواهد کرد. به طور خلاصه، فضای ذخیره‌سازی به ۱۲۰۰ پوند افزایش پیدا کرده است. نوارهای Armor و Food/Drink به Pip-Boy اضافه شده‌اند. وزن کلی دسته‌های مواد و وسایل هم نمایش داده خواهد شد. پیش نمایش دستگاه‌های فروش خودکار (Vending Machine) هم گسترده‌تر شده است. این تغییرات برای بازی بسیار مثبت خواهند بود. ما دوست داریم که شما هم در مراحل آزمایش به ما بپیوندید تا پیش از انتشار در اواخر ماه ژانویه، از خوب و بدون ایراد بودن بازی اطمینان حاصل کنیم.

مورد دیگری که کم‌تر به آن اشاره شده و در فهرست تغییرات در فروم‌های بازی Fallout 76 دیده می‌شود، تغییرات اعمال شده در دسته‌های مواد (Stack) است. در به‌روزرسانی جدید، علاوه‌بر وزن هر واحد، وزن کل دسته هم نمایش داده خواهد شد. به این ترتیب مدیریت وسایل راحت‌تر خواهد شد. در ادامه توضیحات بتسدا در این مورد را مشاهده می‌کنید:

از حالا به بعد، وقتی هر مورد قابل دسته شدن را انتخاب می‌کنید، اطلاعات نمایش داده شده در Pip-Boy وزن تمام دسته را هم نشان خواهد داد. به این ترتیب پیدا کردن چیزی که فضای دخیره‌ی شما را اشغال کرده راحت‌تر خواهد بود.

جدیدترین به‌روزرسانی بازی Fallout 76 هم‌اکنون روی سرورهای آزمایشی در دسترس است و اواخر ماه ژانویه به صورت رسمی منتشر خواهد شد.

xbox and haloOriginal AgentY.Rمحمد کرامت‌ فرmeysambPlaystation TMehrسیامک انصاری: بایا ادیشن
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید