فهرست بازی‌های رایگان ماه ژانویه‌ی فروشگاه آمازون منتشر شد

۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸

به تازگی فروشگاه آمازون (Amazon)، فهرستی از پنج بازی رایگان ماه ژانویه برای مشترکین آمازون پرایم (Amazon Prime) را منتشر کرده است.
این پنج بازی که بسیار شناخته شده و معروف نیستند، قرار است از امروز به مدت محدود یک ماه در دسترس کاربران قرار گیرند. البته لازم به ذکر است که تنها بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی قادر خواهند بود از این عناوین رایگان استفاده کنند و برای کاربران سایر پلتفرم‌ها بازی رایگانی در نظر گرفته نشده است. فهرست بازی‌های رایگان ماه ژانویه که فروشگاه آمازون اعلام کرد شامل Void Bastards ،When Ski Lifts Go Wrong ،Along the Edge ،Alt Frequencies و Bridge Constructor Playground خواهد بود. در ادامه شرکت آمازون اعلام کرد که کاربران سرویس اشتراکی آمازون پرایم می‌توانند این بازی‌ها را پس از بارگیری به مدت طولانی در کتابخانه‌ی محصولات دیجیتالی خود ذخیره نماید.

از میان این پنج بازی معرفی شده، شاید برجسته‌ترین و مهم‌ترین آن‌ها عنوان Void Bastards باشد که در سال ۲۰۱۹ عرضه شد و تا حدودی توانست نظر مثبت منتقدین را جلب نماید. این عنوان در سبک تیراندازی علمی-تخیلی دنبال می‌شود که استودیوی بلو مانچو (Blue Manchu) آن را با الهام از دو مجموعه‌ی BioShock و System Shock توسعه داده و شرکت هامبل گیمز (Humble Games) وظیفه‌ی انتشار آن را بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی بر عهده داشته است.

سرویس اشتراکی آمازون پرایم هر ماه برای مشترکین خود بازی‌های رایگانی در نظر می‌گیرد. با این حال عملکرد این سرویس به مانند ایکس‌باکس گیم‌پس گلد یا پلی‌استیشن پلاس نخواهد بود و بازی‌های رایگان منتشر شده در فروشگاه آمازون به مدت طولانی‌تری در دسترس قرار می‌گیرند. البته استثنائا کاربران برای دریافت بازی‌های رایگان ماه ژانویه تنها تا روز پایانی همین ماه فرصت دارند. در پایان شما می‌توانید فهرست پرفروش‌ترین بازی‌های فروشگاه آمازون در سال ۲۰۲۰ را از طریق این نشانی مشاهده نمایید.

5
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Lord_Sega گفت:

  اینو قبلا گفتم و باز هم می گم، در صورتی که بازی های موجود بر روی سرویس های گیمینگ حالا هر سرویسی (استادیا،گیمس،آمازون و…..) به صورت ثابت و دائم نباشه به هیچ وجهه من الوجوه به صرفه نیست،فرض کن داری بازی میکنی بازی رو از روی سرویس بر میدارن یا اشتراکت تموم میشه واقعا به صرفه نیست، اگر بازی ها به صورت دائم بر روی سرویس ها موجود باشه ارزش داره وگرنه فکر نمی کنم

  0
  0
  • pc گفت:

   فشار نخور با پول ۱ بازی میشه هفت ماه سرویس گرفت کی تا حالا یه بازی داستانی رو بیشتر از دو هفته طول داده برای کوبیدن گیمپس هر چرتی رو میگین با پول یک بازی تو سرویس میشه حداقل بیست بازی رو تو هفت ماه تا آخر برد حالا به صرف هست یا نه ؟ تو مغز شما جماعت سونی فن چی هست احتمالا کالبد شکافی شین یه سیم دوتا گوشتونو بهم وصل کرده

   0
   0