تا روز جمعه تمدید شد؛ نظرسنجی برترین بازی سال ۲۰۲۰ و برترین بازی نسل هشتم

21 دی 1399 - 10:42

سال ۲۰۲۰ (که از نظر وضعیت جهانی و داخلی سال زیاد خوبی نبود) هم با سرعتی عجیب و غریب و دیوانه‌وار گذشت تا باز هم در انتهای سال، بحث و بساط انتخاب بازی سال و جوایز آن و مراسم مختلف و … گرم شود و در همه جای دنیا گیمرها در این مورد صحبت کنند. تازه این بار در پایان سال نه فقط پرونده‌ی یک سال، بلکه یک نسل بسته شد. در گیمفا نیز امروز قصد داریم تا رای‌گیری برترین بازی سال ۲۰۲۰ و برترین بازی نسل هشتم از دید کاربران عزیزمان را انجام دهیم و البته مطلب برترین‌های سال ۲۰۲۰ از دید کادر گیمفا نیز در هقته‌‌ی گذشته برای شما منتشر شد تا از نظرات اعضای گیمفا در بخش‌های مختلف برترین‌های سال نیز آگاه شوید. ما همواره دوست داریم تا از نظرات شما کاربران خوبمان در مورد بازی سال نیز اطلاع پیدا کنیم و بنابراین تصمیم گرفتیم تا مانند سال قبل برای شما نظرسنجی‌هایی در این خصوص قرار دهیم تا بازی مورد علاقه‌ی خود در سال ۲۰۲۰ و در کل، نسل هشتم را مشخص نموده و برترین بازی سال ۲۰۲۰ و نسل قبلی از دید کاربران گیمفا به عنوان کاربران اصیل‌ترین رسانه‌ی بازی‌های ویدئویی کشور مشخص گردد.

شما عزیزان می‌توانید از طریق نظرسنجی‌هایی که در صفحه‌‌ی اصلی سایت قرار دارند، رای خود را به بازی‌ مورد علاقه‌تان در دو نظرسنجی بدهید و در این تاپیک که تا روز جمعه در صفحه ی اول باقی می‌ماند به گفتگو بپردازید. توجه داشته باشید که هر کاربر تنها قادر به ارسال ۱ رای در هر کدام از نظرسنجی‌ها است. صمیمانه تقاضا می‌شود به نظرات سایر کاربران احترام گذاشته و با ایجاد مباحث بیهوده سعی بر تخریب جو سالم حاکم بر مسابقه نکنید.

رای خود را حتما در قسمت نظرسنجی سایت در صفحه‌ی اصلی ثبت کنید. نوشتن رای در قسمت نظرات شمارش نخواهد شد.


کاندیداهای برترین بازی سال ۲۰۲۰

[poll id=”172″]


کاندیداهای برترین بازی نسل هشتم

[poll id=”171″]


 

SoulKillerBàđà§82xbox and halomrdtgamer6Naughty Godآرینعلی منافیEnd of activityOriginalDaltonحسن اکرامی#ONLY_PS5MAFIA)THOMAS ANGELO)GrandwardenHoly linkGoryGhostP.morganمحمد کرامت‌ فرAmirtheGRBSolidus Snakeایمان غلامی مهرآبادیmore

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید