گمانه‌زنی‌هایی در مورد بازی GTA VI قوت گرفت

20 دی 1399 - 23:11

گمانه‌زنی‌هایی در مورد بازی GTA VI دوباره مطرح شده، چون تهیه‌کننده‌ی موسیقی، چیکو کان (Chiko Kan)، ایمیلی از راک‌استار گیمز (Rockstar Games) درباره‌ی یک پروژه بزرگ منتشر کرده است.

شایعات در مورد بازی GTA VI همچنان ادامه دارد زیرا راک‌استار گیمز، در مورد بازی بزرگ بعدی خود ساکت است. آخرین مورد مربوط به این عنوان، توسط تهیه‌کننده‌ی موسیقی چیکو کان منتشر شده که به‌تازگی تصویری از ایمیلی در مورد مشارکت خود در پروژه‌ای با عنوان سال ۲۰۲۱ منتشر کرده است. هفت سال از زمان عرضه‌ی GTA V برای کنسول‌های پلی‌اسیتشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ می‌گذرد و طرفداران نمی‌توانند هیجان خود را برای دنباله‌ی احتمالی بعدی کنترل کنند. با این وجود راک‌استار گیمز، پس از آخرین بازی خود، عنوان Red Dead Redemption 2، در مورد آنچه که در آینده روی آن کار می‌کند به طرز عجیبی ساکت بوده است.

از آن زمان، شایعات زیادی در مورد GTA VI و این‌که می‌تواند چگونه باشد، منتشر شده است. حتی اخباری شنیده شد که راک‌استار پروژه‌ی Bully 2 را لغو کرده تا GTA بعدی را توسعه دهد. ایمیل کان حاکی از آن بود که این شرکت در حال توسعه‌ی پروژه‌های متعددی است. بسیاری حدس می‌زنند که آن‌ها با GTA VI درگیر هستند. این پروژه‌، همان‌طور که ​​در ایمیل آمده است، برای انتشار در سال ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده است. کان عکس پست الکترونیکی را در پست تبریک سال جدید خود که توسط ریچارد بارنز، رئیس ارتباطات بین المللی ارسال شده، به اشتراک گذاشت.

ما هنوز نمی‌توانیم پروژه‌هایمان را بیش از حد روشن کنیم اما یکی از آن‌ها عظیم خواهد بود!

 

نکته‌ی جالب در مورد این ایمیل این است که که ریچارد بارنز، شرکت راک‌استار را در سال ۲۰۱۹ ترک کرد، بنابراین این موضوع را می‌توان متوجه شد که این ایمیل حداقل قبل از سال ۲۰۱۹ ارسال شده است. کاربری در وب‌سایت رددیت (Reddit) به نام bozidarilic اشاره کرده که این تصویر می‌تواند با توجه به تفاوت رنگ در جملات آن، جعلی باشد.

پروژه‌های متعددی که راک‌استار گیمز روی آن‌ها کار می‌کند، همان‌طور که در ایمیل ذکر شده، در صورت صحت آن، ممکن است در مورد Grand Theft Auto Online و Red Dead Online باشد. ارتباط او می‌تواند با به‌روزرسانی بزرگی که بازی GTA Online  در هفته‌های گذشته دریافت کرده، مرتبط باشد. محبوب‌ترین اینسایدر شرکت‌ راک‌استار یعنی Yan2295، اخیراً ادعا کرده است که GTA VI به این زودی‌ها عرضه نخواهد شد. اگر این اتفاق بیفتد، بازی بعدی راک‌استار ممکن است چندین سال آینده منتشر شود.

اخبار دیگری نیز در مورد بازی GTA VI در طی روزهای گذشته مطرح شده که می‌توانید آن‌ها را از اینجا مطالعه کنید.

-amirhosein-P224Y.RGoryGhostP.morganمحمد کرامت‌ فرAmirtheGRB❾❻︵✎﹏ȏṃıԀمعین سلیمانیsoroosh0077meysambDk-_-Man@alistarG_manInsidegamerDark_Mahdimiladjust_abolfazl_کسری نراقی
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید