بیش از ۱۰۰ عنوان در فروشگاه یوبی‌سافت با تخفیف فروخته می‌شوند

20 دی 1399 - 23:58

به تازگی شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) در خبری رسمی اعلام کرد که قصد دارد رویداد Bargain Bin Sale را در فروشگاه محصولات دیجیتالی خود راه‌اندازی نماید تا از این طریق بیش از ۱۰۰ محصول مختلف از قبیل بازی‌های ویدئویی، بسته‌های الحاقی و سیزن پس‌ها را با تخفیف در اختیار کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دهد.

همان‌طور که اعلام شد، اخیرا شرکت یوبی‌سافت اولین رویداد تخفیف بازی‌های ویدئویی در فروشگاه دیجیتالی خود را در سال جدید میلادی آغاز کرده و در آن قرار است بیش از صد محصول دیجیتالی با تخفیف‌های بسیار خوب در دسترس کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گیرند. پیش از این شرکت یوبی‌سافت، سرویس اشتراکی یوبی‌سافت پلاس (+ Ubisoft) خود را بر روی پلتفرم‌های بیشتری منتشر کرد تا دامنه‌ی کاربران آن را گسترده‌تر سازد. در همین راستا، اخیرا کاتالوگ یوبی‌سافت پلاس بر روی سرویس گوگل استدیا در دسترس قرار گرفت تا مشترکین سرویس بازی‌های ابری شرکت گوگل بتوانند از خدمات این بخش استفاده نمایند.

یوبی‌سافت پلاس در واقع نسخه‌ی جدید سرویس اشتراکی یو‌پلی پلاس (+ Uplay) این شرکت به شمار می‌آید که پس از راه‌اندازی یوبی‌سافت کانکت (Ubisoft Connect) و جایگزینی آن با پلتفرم یو‌پلی، تغییر نام پیدا کرد. سیستم جدید یوبی‌سافت کانکت اساساً تمام قابلیت‌ها و ویژگی‌های سرویس یو‌پلی را در اختیار کاربران تمامی پلتفرم‌ها اعم از کنسول‌های بازی و سرویس‌های پردازش ابری بازی‌ها به مانند گوگل استدیا قرار می‌دهد. علاوه بر این، سرویس جدید یوبی‌سافت کانکت به بازی‌بازان این امکان را خواهد داد تا میزان پیشرفت خود بر روی بازی‌های شرکت یوبی‌سافت را ذخیره کرده و بر روی سایر پلتفرم‌ها مورد استفاده قرار دهند. البته این قابلیت تنها محدود به عناوین جدید این شرکت نمی‌شود، چرا که بازی‌هایی به مانند Assassin’s Creed Odyssey که قبلا منتشر شده‌اند نیز از این قابلیت کاربردی پشتیبانی خواهند کرد.

با تخفیف‌های جدید فروشگاه محصولات دیجیتالی شرکت یوبی‌سافت، کسانی که ترجیح می‌دهند بازی‌های این سازنده را به صورت جدا خریداری کنند و به تجربه‌ی آن‌ها بر روی سرویس یوپلی پلاس علاقه‌ای ندارند، می‌توانند فرصت‌های منحصر به فردی برای خرید پیدا نمایند. طبق اعلام یوبی‌سافت، هم‌اکنون رویداد تخفیفی Bargain Bin Sale در فروشگاه این شرکت برقرار بوده و بازی‌بازان می‌توانند عناوین بزرگ و مهمی را در آن پیدا کنند؛ به عنوان مثال، خرید نسخه‌ی اصلی بازی Tom Clancy’s The Division 2 و بسته‌ الحاقی Warlords of New York آن با تخفیف ۷۰ درصدی به فروش می‌رسند. همچنین بازی تیراندازی، اکشن و تاکتیکال Tom Clancy’s Rainbow Six Siege نیز با تخفیف ۶۰ درصدی به فروش می‌رسد اما علاقه‌مندان هم‌چنان مجبورند اپراتورهای داخل آن را جداگانه از طریق خود بازی یا از فروشگاه یوبی‌سافت خریداری نمایند.

البته این رویداد تخفیفی بزرگ بازی‌های قدیمی و خاطره‌انگیز شرکت یوبی‌سافت را نیز شامل خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند بازی‌های Assassin’s Creed Revelations ،Assassin’s Creed IV: Black Flag و Assassin’s Creed Rogue را با قیمت‌های بسیار اندکی خریداری نمایند. همچنین نسخه‌های متعددی از مجموعه‌های Far Cry ،Splinter Cell ،Prince of Persia و Heroes of Might & Magic نیز برای فروش با تخفیفات بسیار خوبی همراه شدند. لازم به ذکر است که بازی‌های دیگری مثل عنوان شاهکار و داستانی Valiant Hearts: The Great War و بازی آنلاین For Honor نیز با برچسب قیمتی بسیار مناسبی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد داشت. علاوه بر این بازی‌ها، بسیاری از بسته‌های الحاقی و سیزن پس‌ها نیز با قیمت‌های مناسب و تخفیفات عالی نیز می‌توانند توجه بسیاری از بازی‌بازان را به خود جلب نمایند.

 

محمد کرامت‌ فرStar1meysamb@alistarSinaکسری نراقی
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.