طراح نقشه‌ی عنوان Far Cry 5، یک قسمت کامل از شهر ادینبورگ را ساخته است

کشور اسکاتلند عموما توسط بازی‌های ویدیویی نادیده گرفته شده و این ناراحت کننده است که کشوری با زیبایی‌های طبیعی بسیار که بستر بسیار مناسبی برای ساخت و روایت داستانی بازی‌های ویدیویی دارد این چنین توسط استودیوهای بازی‌سازی نادیده گرفته شود ولی به نظر می‌رسد که طراح نقشه‌ی بازی Far Cry 5 بخشی از ادینبورگ را بازسازی کرده است.

حال یوتیوبر معروف Mojo Swoptops، در کانال خود ویدیویی منتشر کرده است که نشان می‌دهد وی با استفاده از ابزارهایی که برای ساخت نقشه‌ی بازی Farcry 5 از آن‌ها استفاده شده، توانسته است تا بخشی از شهر ادینبورگ پایتخت اسکاتلند را بازسازی کند. وی همچنین از مکان‌های دیدنی اسکاتلند مانند پل چهارم راه آهن و خیابان پرنسس متعلق به عصر ویکتوریا نیز استفاده کرده که زیبایی این نقشه را دو چندان نموده است.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

همچنین می‌توان گفت که این ویدیو علاوه بر نشان دادن استعداد بالای سازنده‌ی آن، نشان دهنده‌ی ابزارهای مورد استفاده برای سخت نقشه‌ی بازی Farcry 5 و پتانسیل فوق‌العاده‌ی آنها برای خلق جهان و محیطی پر جزییات است.

متأسفانه، به نظر نمی‌رسد که Swoptops قصد داشته باشد تا نقشه‌های ساخته شده توسط خودش را در اینترنت بارگذاری کرده و در دسترس همگان قرار دهد ولی همانطور که معلوم است این نقشه به خوبی و با جزییات بالایی ساخته شده است که می‌تواند برای استفاده در برخی عناوین مختلف مفید واقع گردد.

-amirhosein-HosseinآرینY.RHoly linkP.morganمحمد کرامت‌ فرمعین سلیمانیmeysambDk-_-ManKenneth LevineNeil_druckman

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید