دوال‌ سنس با طرح کنسول پلی‌استیشن ۲ به تعداد محدودی به فروش می‌رسد

۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۶
دوال سنس

پلی‌استیشن ۲ پرفروش ترین کنسول بازی ویدیویی در تمام دوران‌ها است. ظاهر سیاه و براق و دکمه‌های رنگی آن تبدیل به نمادی برای پلی‌استیشن شد و امروز طرفداران پلی‌استیشن این فرصت را داشتند تا یک کنترلر دوال‌ سنس پلی‌استیشن ۵ را با طرح پلی‌استیشن ۲ سفارش دهند.

پلی‌استیشن ۵ در تاریخ ۱۲ نوامبر سال ۲۰۲۰ عرضه شد و توانست که دو برابر بیشتر از کنسول ایکس‌باکس سری اکس به فروش برسد. بعد از مدتی کنسول پلی‌استیشن ۵ با طرح پلی‌استیشن ۲ افسانه‌ای عرضه شد که به شدت مورد استقبال قرار گرفت و حالا نوبت کنترلرهای دوال ‌سنس با طرح پلی‌استیشن ۲ است که طرفدارن زیادی مشتاق عرضه‌ی آنان هستند.

هزینه‌ی کنسول پلی‌استیشن ۵ و دوال ‌سنس با طرح پلی‌‌استیشن ۲ بیشتر از کنسول معمولی پلی‌استیشن ۵ است. طبق وبسایت Sup3r 5، قمیت پلی‌استیشن ۵ با طرح پلی‌استیشن ۲، ۶۴۹٫۰۰ دلار و کنترلر دوال‌ سنس با طرح پلی‌استیشن ۲ با قیمت ۹۹٫۰۰ دلار عرضه می‌شود. از آنجایی که هم اکنون تقاضای بسیار بالایی برای خرید پلی‌استیشن وجود دارد، بنابراین جای تعجب نیست که قیمت بخاطر عرضه‌ی کم و تقاضای زیاد تا حدودی افزایش یافته باشد.

در زمان نوشتن این خبر، کنترلرهای پلی‌استیشن ۵ با طراحی پلی‌استیشن ۲ به فروش رسیده‌اند اما ممکن است موارد بیشتری نیز در آینده برای فروش تولید و عرضه گردد. همچنین در سایت Sup3r 5 به جای گزینه‌ی خرید، گزینه‌ی به زودی قرار گرفته است که نشان می‌دهد احتمالاً کنسول پلی‌استیشن ۵ و دوال سنس با طرح پلی‌استیشن ۲ دوباره برای فروش در سایت عرضه گردد.

همچنین لازم به ذکر است که بدانید طراحی پلی‌استیشن ۵ و دوال سنس به شکل پلی‌استیشن ۲ یک پوسته (Skin) نیست و یک پوشش ماندگار و محکم است.

27
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید