آقای برد ونابل، صداگذار Final Fantasy 7 Remake، در سن ۴۳ سالگی در گذشت

20 دی 1399 - 19:05

بر اساس اخبار منتشر شده، آقای برد ونابل (Brad Venable)، صداگذار چندین انیمه‌ی معروف و عناوینی همچون Devil May Cry 5، Pokemon Masters و Final Fantasy 7 Remake، در سن ۴۳ ساگلی از دنیا رفته‌اند.

امروز، خبری مربوط به درگذشت آقای برد ونابل، یکی از صداگذاران شناخته شده و محبوب در صنعت انیمه و بازی‌های ویدئویی، اعضای این جامعه را اندوهگین کرده است. اگرچه دلیل مرگ آقای ونابل از سوی خانواده‌ی ایشان منتشر نشده است، ولی دوستان و نزدیکان او این خبر را تایید کرده‌اند.

بسیاری از بازی‌بازان آقای ونابل را به خاطر حضور در بازی تحسین شده‌ی Final Fantasy 7 Remake می‌شناسند. علاوه بر این، احتمالا شما صدای ایشان را در نقش Griffon و Nightmare در بازی Devil May Cry 5 و یا شخصیت‌هایی همچون Kostas، Nader، و Nardel در بازی Fire Emblem: Three Houses شنیده باشید.

بسیاری از کسانی که با آقای ونابل کار کرده بودند، با انتشار پیامی یاد و خاطره‌ی او را گرامی داشته و با خانواده‌ی او همدردی کرده‌اند. با توجه به رابطه‌ی نزدیک اعضای فعال در این صنعت، بسیاری در حال حاضر سوگوار مرگ آقای ونابل هستند.

آقای ونابل اولین بار در سال ۲۰۰۴ و با حضور در بازی World of Warcraft، به صنعت بازی‌های ویدئویی وارد شد. از آن زمان، آقای ونابل با استودیوهای مختلفی همکاری داشته و در بازی‌های متعددی حضور پیدا کرده است. علاوه بر این، انیمه‌های محبوب و شناخته شده‌ای مانند Hunter x Hunter، Fairy Tail، Tokyo Ghoul و Jojo’s Bizarre Adventure نیز میزبان آقای ونابل بوده‌اند.

Ali984MAFIA)THOMAS ANGELO)محمد کرامت‌ فرmeysambSinaNightFuryسیناNinja Theoryکسری نراقی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید