طرح مفهومی تازه‌ای از جدیدترین اثر در حال توسعه‌ی Dragon Age منتشر شد

20 دی 1399 - 18:30

به تازگی یکی از اعضای استودیو‌ی بایوور (BioWare) طرح مفهومی تازه‌ای را از جدیدترین نسخه‌ی مجموعه‌ی Dragon Age که در حال حاضر به دلیل عدم قطعیت از نام نهایی آن، با نام Dragon Age 4 توسط طرفداران خطاب می‌شود، منتشر کرده است. در ادامه با گیمفا همراه باشید تا نگاهی به این تصویر داشته باشیم.

حدود یک ماه قبل بود که استودیو‌ی بایوور طی رویداد The Game Awards 2020 از جدیدترین نسخه‌ی مجموعه‌ی Dragon Age رونمایی کرد. اما در طول این مدت هیچ‌گونه اطلات جدیدی از این اثر با طرفداران به اشتراک گذاشته نشد، به طوری که همچنان نیز از ماهیت اصلی این عنوان مبنی بر دنباله‌ی اصلی و یا ریبوت (Reboot) بودن آن پرده‌برداری نشده است.

حال روز گذشته سرانجام آقای کریستین دِیلی (Christian Dailey) تهیه‌کننده‌ی اجرایی استودیوی بایوور به مناسبت شروع سال نوی میلادی تصویر هنری جدیدی را از این اثر در حال توسعه در حساب توییتر (Twitter) خود با طرفداران‌ به اشتراک گذاشته‌اند که شما می‌توانید آن را در ادامه مشاهده کنید.

Dragon Age

در حال حاضر هیچ‌گونه اطلاعاتی از تاریخ انتشار و پلتفرم‌های مقصد جدیدترین عنوان در حال توسعه فرنچایز Dragon Age منتشر نشده است؛ و‌ب‌سایت گیمفا در صورت انتشار هرگونه اخبار جدید از این اثر شما را در جریان قرار خواهد داد.

آرینمحمد کرامت‌ فرمعین سلیمانیmeysambمجید نوریTheyCallMeQarahNinja Theory
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید