دسته های فاینال فانتزی , هفته دیگر!

۱ مهر ۱۳۸۹ - ۲۳:۰۲

کمپانی Sunflex اروپا در نمایشگاه Gamescom 2010 که چندی پیش در آلمان برگزار شده بود اعلام کرد که مشغول ساختن دسته های جدید با محوریت بازی های نقش آفرینی و مخصوصا Final Fantasy است.حالا آن ها اعلام کرده اند که این دسته ها در تاریخ 9 مهر 89 , همزمان با عرضه بازی Final Fantasy XIV , برای PC عرضه می شود.

راجع به ظاهر این دسته همانطور که در تصویر می بینید , چیز زیادی نمی توان گفت و این دسته همانند بسیاری از دسته های دیگر است و در طراحی آن , از طرح اولیه دسته های Playstation الگو گرفته اند ولی معلوم نیست که چرا به شکل احمقانه ای دستگیر های دسته بلند شده اند و همین مسئله شکل بسیار زشتی را به دسته می دهد. همچنین مانند بیشتر دسته های PC , این دسته هم از کلید های 1 , 2 , 3 , 4 استفاده می کند.

شرکت تولید کننده این دسته در سایت خود نوشته است : ” ما بسیار خوش حالیم که این فرصت را داریم تا یک دسته بسیار با کیفیت را برای فاینال فانتزی برای PC بسازیم و بتوانیم این بازی نقش آفرینی را به وسیله این دسته ها به حماسه ای بزرگ تبدیل کنیم. با تشکر , مدیر عامل Sunflex اروپا.”

با همه این ها باید دید که باز خورد بازی کننده ها , آن هم طرفداران متعصب فاینال فانتزی در مورد این دسته های جدید چه خواهد بود؟!

————————————————————————————————

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید